Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki megunja...

Van olyan, hogy valaki megunja a saját lényét?

Figyelt kérdés
Mert azt hiszem velem ez történt. Unalmas, hogy vannak dolgok, amiket úgy csinálok, ahogy csak én tudok, unalmas ahogy kinézek, unalmasak a gondolataim. Unom magam egyszerűen. Van ilyen, mi ez egyáltalán?

2022. febr. 2. 15:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Unom azt, hogy olyan vagyok, amilyen magyarán.
2022. febr. 2. 15:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszer azt is megunod, hogy unod a lényed.
2022. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon várom, hogy eljöjjön az a pillanat, mert borzasztó érzés.
2022. febr. 2. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Unalmas vagyok.
2022. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én. Az emberi minimum sincs meg bennem. Olyan vagyok, mint egy papucsállatka.
2022. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem unalmasnak tartom magam (hogy pl uncsi társaság vagyok vagy ilyesmi), hanem unom azt, hogy olyan vagyok, amilyen. Jó lenne másnak lenni, mert akkor az új lenne, nem a megszokott unalmas.
2022. febr. 2. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozz valami szélsőséges változást az életedbe! Például változtasd meg gyökeresen a külsődet, új haj, ruhák stb. Mondj fel és keress teljesen más munkát, iratkozz be valamilyen suliba, tanfolyamra, kezdj bele egy olyan sportba, hobbiba, művészeti tevékenységbe, amihez hasonlót sem csináltál! Ezek közül többet egyszerre.
2022. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, viszont nem így értem. Tudom, elég fura, de arra értem, hogy pl arcvonások, testalkat, gondolkodásmód (amit már gyerekkorunk óta tudat alatt belénk nevelnek), mentalitás és hasonlók.
2022. febr. 2. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 ez nem ellentmondás, hogy nem vagy unalmas, de unod magad? Lehet ha másmilyen fejed lenne, akkor nem unnád akkor sem, ha nem változik.
2022. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értelek. Én is szívesebben lennék valaki más. Nem szebb, nem jobb, csak más.
2022. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!