Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig máshogy csinálom a dolgokat mint ahogy kellene, de nem szándékosan, meg nem azért, hogy akárkit is bosszantsak csak egyszerűen máshogy gondolkodom. Igyekszem úgy csinálni ahogyan mondják, de nekem csak úgy megy ahogyan én csinálom. Volna tippetek, hogy miért lehet ez?

2022. febr. 4. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mi lenne, ha egyszer mindent úgy csinálnál, ahogy mondják és akkor legalább elkerülnéd a hibázást? Ne legyél már ennyire csökönyös és önfejű, hogy csak azért is úgy csinálod, ahogy te akarod. Nem igaz, hogy nem látod, hogy ahogy te csinálod úgy állandóan csak a hiba, hiba megy.
2022. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Magadnak való típus lehetsz valószínűleg.
2022. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaa ezt egy szóval sem mondtam, hogy engem ez zavar 😂
2022. febr. 4. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Pocsék egy munkaerő lehetsz, ha mindig utánad kell dolgoznia a másiknak, mert te elb..lfaszoskodsz, elrontasz mindent, amit utána ki kell javítani. Van egyáltalán munkád? És még így megtűrnek?


Egyszer nagyon csúnyán meg fogod ütni a bokád emiatt.

2022. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rajtam nem fogsz ki, én egy szóval se mondtam, hogy mindent elrontok 😅 csak máshogy gondolkodom azt írtam 😅 elsőnek tanulj meg olvasni szívem :D


Körülbelül semmit nem tudsz rólam, és csak uncsi felesleges, haszontalan sablon szövegeket írsz ide.


Hát ha én vagyok a selejt akkor nézz tükörbe és látsz egy még nagyobbat 😂

2022. febr. 4. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Enis igy vagyok vele

Ugy csinalom ahogy konyebb es gyorsabb nekem

2022. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia !

Szerintem nincsen ezzel probléma, amíg másokat nem hátráltatsz vele. Nem kell, sőt nem is gondolkodik minden ember ugyanúgy,nem lehet rákényszeríteni bárkit, hogy úgy gondolkodjon, ahogy azt az a fél elvárja. Csináld, ahogy Neked jó, ne befolyásoljanak :)

2022. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kissé ilyen vagyok én is, öntörvényű. Számtalanszor el lett mondva már nekem, hogy hogyan gondolkodjak, cselekedjek, de nem kattan át az agyam az új cselekvési metódusra.
2022. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.Én is magamnak való.Nem tudom,ez neked konkrétan mely életterületeken nyilvánul meg,és milyen hátrányos van belőle.Azért leírom az én példámat:

Régebben a munkahelyeimen elrontottam sok mindent a "magamnak valóság" miatt.Nem egy helyről is ki is rúgtak,és tényleg beláttam utólag,hogy a problémák legnagyobb részéről én tehettem.Mostani munkahelyemen már régóta vagyok,mindig figyelek,hogy ne késsek,mindent megcsinálok amennyire csak tőlem telik.És az itteni főnök mégis belém rúg,aki meg lógós,annak sokkal több mindent elnéz.Ezt azért írom,mert ha valóban változni akarsz,azért bizony meg kell dolgozni,viszont nem biztos,hogy mindig benned van a hiba,és ezt jó tisztán látni.

2022. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!