Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon lealacsonyító, hogy...

Nagyon lealacsonyító, hogy midenhova egyedül megyek mert nincs társaságom?

Figyelt kérdés

Korábban mindenhova tudtam valakit hívni, de az utóbbi 2 évben az összes barátom/haverom elköltözött innen.

Külföldre, Pestre, stb. Összesen 8 emberről van szó.

Kénytelen vagyok egyedül ruhát venni, strandra, korizni járni, bulizni is lehetetlen így. Kb. havonta járnak csak haza. Sokszor már a lakásból sincs kedvem kimenni.

Ez nagyon rossz és unalmas, mert mindenki csoportban van. A legrosszabb, hogy mindenki néz miért vagy magadban állandóan.

Hogyan változtassak ezen? 26 évesen már nehéz új kapcsolatokat kialakítani. Ekkora már megvan mindenkinek a köre, ahogy nekem is, csak szerte a világban. :(


2014. ápr. 22. 17:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
57%
26 évesen nehéz kapcsolatot kialakítani? Ezt úgy írtad mintha hetven éves lennél! Tessék kimozdulni, ismerkedni, csajozni/pasizni, élni a normál fiatalok életét.
2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagy és otthon ülsz és sajnálod magad, amiért nincs társaságod? Nincs egy hobbid, ahol másokkal találkoznál? Tanulj nyelvet, járj tanfolyamra, olyanra, ami érdekel, levelezőn is lehet tanulni, és ott is láthatsz másokat, jó eséllyel olyanokat, akikkel azonos az érdeklődési köröd. Vannak rendezvények, önkéntes munkák is, ha ennyire unatkozol. Vagy mozdulj te is, költözz olyan helyre, ahol jobb eséllyel van társaságod. Merj változtatni! Mert a világ változik és ha te nem változol, végleg egyedül maradsz. 26 éves vagy, még több, mint 50 év áll előtted! Ébredj fel és cselekedj!
2014. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Én most kezdek élni:D 27évesen. Kicsit sokat kell szervezni, de megoldható. Ha tehetjük, és az ég is úgy akarja, akkor egy barátnőmmel csavargok. De ha egyedül kell mennem az sem baj. Érdekes emberekkel ismerkedek meg.

Múltkorában a metrón szólított le valaki, mert kedves a mosolyom... Menj ki a világból, és ne legyen világfájdalmad.

Társaság bármikor összejöhet, amiben jól is érzed magad. Légy nyitott:)

2014. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy konyhapszichológia, de pont ilyen korban szoktak a baráti körök lecseélődni. A volt iskolatársak, haverok eltűnnek, jönnek helyettük a munkatársak + egyéb népség. Ha bezárkózol a szobába, akkor tuti nem is lesz senki helyettük.
2014. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem lealacsonyító. Kinek mi köze hozzá, hogy egyedül mész akárhova? Ne másokkal foglalkozz!

Ruhát talán csak tudsz egyedül venni. Strandra tény, nem jó egyedül menni. Viszont ha egyedül mész, könnyen lehet, hogy nem egyedül távozol... ugyanígy a kori, buli.

bár az fura, hogy 26 évesen még a bulin jár az agyad.

2014. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Félreértelmeztétek a kérdést!

Nem ülök otthon, ugyanúgy teszem a dolgom, mint korábban. Dolgozok, de ők egyszerűen csak munkatársak, senki nem szervez közös programokat.

Hétvégén szoktam találkozni a régi barátokkal, de hét közben nincs itthon senki.

2014. ápr. 22. 17:51
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szervezel te?
2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A munkahelyen jól elvagyok, de megvan a 2 lépés távolság. Ez így van mindenkivel.
2014. ápr. 22. 17:57
 9/19 anonim válasza:
én 18 vagyok, s nincs egy normális barátságom. Van barátom, s vagy vele vagy az ő barátaival vagyok. Az én haverjaim fura mód sosem érnek rá. Nincs egy olyan barátnőm, akihez esetleg fordulhatnék tanácsért, vagy akivel elmehetek vásárolgatni. Voltak, de vagy elmentek máshová sulizni, vagy már kialakult a baráti körük, ahová új tag nem fér be.
2014. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nincsen vész, ne féljél!
2014. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!