Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak egyetlen 1x lenne...

Ha csak egyetlen 1x lenne alkalmad, hogy megállítsd az időt, viszont annyi ideig maradna úgy ameddig akarod...élnél a lehetőséggel? Ha igen, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Tehát az idő annyi ideig maradna úgy, ameddig akarod, viszont csak egyszer 1x állíthatnád meg. Mit csinálnál?

2022. febr. 5. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
ha megáll az idő akkor megáll minden még a levegőmolekulák is
2022. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Tartogatnám ezt a lehetőséget, hátha egyszer az életemet menthetem meg ezzel.
2022. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

És azalatt nem is öregszek?


Mert ha nem, akkor most.

Tanulnék, feltúrnám néhany elnöki iroda aktáit, megpróbálnék egyedül feltalálni valamit, pl. a rak ellenszerét.


Amennyi idő ehhez szükséges. Ha 200 év, akkor annyinidőre állítanám meg.

2022. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha teljesen megállna minden, akkor vakok is lennénk, mert ugye a fény se mozogna.

Ezektől a technikai gondoktól eltekintve nem is tudom. Lehet gonoszságnak hangzana, de valahogy szerválnék pénzt. A pénzt persze nem csak magamra fordítanám, hanem adakoznék is. Meg lehet újítanék pár drágább cuccot is saját magamnak. Esetleg művelődnék is kicsit, élvezném a csendet és a nyugalmat.

2022. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én most rögtön megállítanám az időt, és megtanulnék minden olyat ami érdekel, hogy utána villámgyorsan megcsináljak pár diplomát, és egy nagyszerű életet élhessek.
2022. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Pénzt szereznék. Lopnék úgymond. :) De úgy látom sokan gondoltak erre. Most rögtön megállítanám akkor az időt.

Vennék belőle pár házat, autót, utána ezek bérbeadásából (lakások) tartanám fenn magam, amíg én és párom is annyi sulit elvégzünk, amennyit csak akarunk (mindketten tanulnánk, de jelenleg sajnos dolgoznunk kell), jöhetnének a gyerekek is, földekeket vásárolnánk, férjem nagyon szeretne gazda lenni. :) Szép életünk lehetne. De valszeg soha nem érjük el ezt az elégedettségi fokot.

2022. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

#6

Amint indulna az idő kopogtatna a nav 😂

Amúgy nagyon sok felhasználási lehetőség nincs.

Pénzt lehetne lopni vagy egyéb vagyon tárgyakat (persze akkor már különböző helyekről, hogy ne károsítsunk meg jelentősen 1 céget vagy üzletet sem. Valahogy tisztára kellene utána mosni a pénzt is.

Meg saját magunkat tudnánk fejleszteni.

Ha lehetne azt, hogy mások is ugyan úgy velünk tartsanak, akkor még esetleg tudós és mérnök csapatokkal lehetne dolgozni több különböző problémán. Vagy ha bizonyos területeken nem állna meg az idő, akkor lehetne ott esetleg termelni akár valami ehető növényt is, amivel az idő indultával fel lehetne számolni az éhezést globális szinten. Vagy akár ha ugye a levegő is ugyan úgy mozog és a fák is termelnének oxigént jelentősebb káros anyag kibocsáltás hiánya miatt megszünhetne a globális felmelegedés is és sokkal tisztább lehetne a levegő, mint valaha. Addig megetnének különböző zöld fejlesztések is és az emberek mikor indulna ismét az idő egy megújult világba térhetnének vissza.

De ugye az ilyenek hiányában marad az önképzés és a lopás esetleg kukkolás. Vagy aki olyan beállítottságú régészeti ásatások. Csak kisit fárasztó lenne a közlekedés.

De tényleg nem mindegy mennyire reálisan nézzük a dolgokat. Ha teljesen megállna az idő, akkor a fény nem tenne meg semmilyen utat így látásunk nem lenne, mert nincs fény ami a szemünkbe jusson, max ha mi mozgunk, bár ugye ha bele sétálunk a fénybe akkor utána ott már valami baj lesz. Mint ahogy írták is a levegő molekulái is megállnak. Nem tudnánk légezni sem emiatt, mert a levegő nem tölti ki az üres tereket magától. Elég erősen fenn állna a fulladás veszélye is. Áram nincs, gépjárművek nem működnének, hiszen a motorokhoz is kell levegő. A bicikli kb az egyetlen jármű ami használható, hiszen az elektromos eszközökben sem folyna semmilyen áram. Szóval sok probléma lenne ezzel, de ugye ennyire nem kell belemenni.

2022. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
2017 nyarán, mert akkor még élt a férjem és csodás nyarunk volt.
2022. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

6

Én csak annyira néztem reálisan, mint amennyire képes megállni az idő. :D Tehát az én realitásomban, nem kopogtatna utána a NAV. :D

Ha ez ki van zárva, kb semmi értelme megállítani az időt. Jó, de, ha van valakid, akivel mondjuk beutazhatod a világot, így kb ingyen. Nem fizetsz sehol, senki nem tud róla stb. Az is jó lenne. De a pénznek jobban örülnék...

2022. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Fura elgondolni, hogy mit jelent ez, hogy megáll az idő. Ha nem is akadunk fenn a fizikai dolgokon, de a többiek mit csinálnak közben pl. Szóval így tudom mászkálni a megállt időben meg beszélgetni is emberekkel? Mert akkor lehet nem is állt meg nem? vagy olyan mint a hegylakó, hogy mi nem öregszünk csak a világ? Vagy így lemerevedik a külvilág, szóval így ott vannak az emberek, de nem mozdulnak és nem is látnak minket?
2022. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!