Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az önmegvalósítás...

Szerintetek az önmegvalósítás mikor megy át deviáns viselkedésbe?

Figyelt kérdés
Szerintem az önmegvalósításnak/individualizmusnak is lehetnek vadhajtásai

2022. febr. 5. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Káros a szexuális szabadság, ebben korlátozni kéne az embereket
Nem kéne megengedni a nemváltást, a szabad genderválasztást
Ellenzem az extravagáns megjelenést, csúnya a sok piercing, tetkó, fülcimpatágítás stb.
Csak azzal van baj, aki önző, csak saját magával tőrödik
A fentieket mind károsnak tartom
Semmiben sem korlátoznám az embereket, mindenki azt csinál, amit akar
Más a véleményem, kommentben kifejtem
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az önmegvalósítás alapból nem a fentebb felsoroltakat jelenti...
2022. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miben befolyásolja az életemet, ha a szomszéd Lilikéről kiderül, hogy a kislányok vonzzák? - Semmiben.

Miben befolyásolja az életemet, ha a Mari néni inkább Pista bá’ akar lenni (és attól fogva akként is definiálja magát)? - Semmiben.

Miben befolyásolja az életemet, ha valaki 5 centis tágítót rak a fülébe? - Semmiben.

Értsük meg, hogy egy társadalom, akkor lehet kiegyensúlyozott, ha az egyének boldogok. Az egyének pedig akkor lehetnek boldogok (többek között), ha szabadon kifejezhetik magukat.

2022. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem ezt nevezem önmegvalósításnak. Egyébként mindenki csináljon, amit akar, amíg azzal nem okoz senkinek anyagi vagy egyéb kárt.
2022. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!