Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha csúnya vagyok?

Mit tegyek ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és szerintem csúnya vagyok, az arcom is meg a fejformám is. Akik csak képeken láttak azok mindig azt mondják hogy helyes vagyok, de a valóságban még senki nem dicsérte meg a kinézetem. Úgy érzem lányoknál esélyem sincs, eddig egész életemben csak egy csókom volt, de az is egy buliban egy részeg lánnyal. De amúgy bulikban is elég rosszul érzem magam, mert az emberek 90%-a jobban néz ki mint én, így nem merek odamenni lányokhoz például.

Mit tudnék tenni? Egy sportos testalkattal, jó ruhákkal, jó hajjal és ilyen dolgokkal lehetne kompenzálni? Tudom, nem csak a külső számít, de ameddig nem érzem azt hogy jól nézek ki, addig önbizalmam sem lesz.


2022. febr. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Relatív a szépség. És igen, lehet kompenzálni.

Szerintem ez csak hiszti.

2022. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Te szoktad kitenni a fenyképedet ide?
2022. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az önbizalom, a humorérzék, a mosoly és a jó kedély mindenkit megszépít és megkedveltet.
2022. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Jó haj, jó ruha meg egy minimálisan kidolgozott test már ellenállhatatlan kb. Az már más kérdés, hogy a személyiséged illetve a stílusod milyen.
2022. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért vannak fejek, amelyeken ezek se segíthet. Küldj egy képet és talán megtudom mondani :)
2022. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy féfias legyél. Kutasd fel, mit is jelent ez.
2022. febr. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy nagyméretű pénisz többet számít az önbizalomhoz
2022. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Egyébként nem erre gondoltam.
2022. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!