Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon csúnya konfliktusom...

Nagyon csúnya konfliktusom volt a főnökömmel, eléggé eldurvult a helyzet a részemről is, kérjek szerintetek bocsánatot, vagy tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki a lényeget esetet , ez kevés .
2019. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kérj bocsánatot szóban, egyszer, munkaidőn belül.


Gondolom, ha más összeveszne Veled, Neked is jól esne, ha odamenne és bocsánatot kérne.


Arra figyelj, hogy ne munkaidőn kívül tedd, a szabadidejében, ne ömlengős legyen és ne folyamatosan kérj bocsánatot (ezt azért emelem ki, mert volt olyan ismerősöm, aki kb úgy kért bocsánatot, hogy napokon át tette és eléggé idegesítő tud lenni).


Illetve, hogy a továbbiakban igyekezz odafigyelni, hogy az ilyen konfliktusok ne alakuljanak ki.

2019. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál a hibás? Akkor is bocsánatot kérnél ha nem lenne a főnököd?

Ha nem akkor inkább tegyél úgy mintha nem történt volna semmi, nem érdemes megalázkodni. Fordított esetben megbeszélheted vele a dolgot.

2019. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis mindenképp megbeszélheted vele de bocsánatot csak akkor kérj ha neki volt igaza.
2019. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket jobb kibeszélni. Menj oda hozzá, kérdezd meg hogy van-e egy perce, és mondd hogy sajnálod hogy tegnap kicsit elszabadult a konfliktus, és hogy örülnél ha meg tudnátok beszélni.
2019. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2. voltam


"eléggé eldurvult a helyzet a részemről is" - ergo a kérdező IS hibás volt.

2019. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy az a filozófám, hogy egészséges kollégiális viszony az, ha a konfliktusokat megbeszélik (főnök beosztott, beosztott-beosztott, főnök-főnök).
2019. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, én is hibás voltam, erre ő reagált egy kicsit indulatosabban, aztán szó szót követett. A lényeg az volt, hogy kiadott egy feladatot amit határidőre kell megcsinálni, de elmondta, hogy mit is kellene pontosan, csak nem fejtette ki részletesen(egy projektről van szó). Én meg elkezdtem ahogy ő mondta, amikre meg nem szabott feltételt e legjobb belátásom szerint csináltam meg(pénteken kezdtem, hétvégén is dolgoztam rajta, de főnök nem volt bent, így nem tudtam kérdezni tőle semmi részletesebbet), meg nem is akartam, gondoltam, ha annyira fontos lenne, mondta volna mint a többinél(pl az árnál). Tegnap megnézte, akkor szabadult el az indulat, amikor meglátta, hogy mégis milyen munka ez, ezt ő nem így gondolta. Én meg ráválaszoltam, hogy nem volt egyértelmű az információ, s feszültség, határidő, kimerültség stb stb tetőzte a bajt, csúnya szóváltás kezdődött.
2019. márc. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!