Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre csúnyább az arcom, mit...

Egyre csúnyább az arcom, mit kéne tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam júliusában egy bal oldali arcidegbénulást. Augusztusban eljártam egy kínai doktorhoz akupunktúrára, mert nem igazán akart gyógyulni. November elejére teljesen helyrejöttem mondhatni 99%osan. Az akupunktúrán felforrósított tűvel szúrt többször a bénult arcomba. Most, hogy elmúlt megjelnt rengeteg pattanás az arcomon eddig csak a bal de mostanra már a jobb oldali arcomon és a nyakamra is kezd egyre több. nagyon csúnya, nem tudom mit kéne tennem. Félek nem fog elmúlni. Jelenleg kenegetem egy erre a célra való kenőccsel, nem nagyon érzem/látom a változást. Mit kéne tegyek? Járt már hasonlóan valaki?

2018. febr. 13. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Menj bőrgyógyászhoz ez már az ő hatásköre.
2018. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam, és nem hatott egy kenőcs, krém és gyógyszer sem.. pedig antibiotikumokat is szedtem
2018. szept. 13. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, azóta rendbe jöttél? Kiderült, mi volt a baj?
2021. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendbejött, de végül nőgyógyásznál is jártam, fogamzásgátlót írt fel nekem, ami nem kifejezetten arra való ami a neve, hanem inkább a hormon rendszerezésre.. látványos javulást értem el vele + megszokott kis krémeket használtam+ tudatos bőrtisztítás stb.. eltelt fél év úgy voltam vele abbahagyom a tabit, elvégre alap az volt a doktornő kérése minimum 3 hónap.. én meghaladtam ezt 6 hónapig szedtem.. abbahagytam, telt az idő 1 hó után újra előjöttek bár csak negyede ami volt, DE van, szóval kicsit szomorú vagyok, olyan mintha csak ideiglenes megoldás lenne ez a tablette, bár így, hogy azért nem mind jött vissza reménykedek benne, hogy hátha.. szóval kap még egy 6 hónap esélyt majd jövő hónaptól..
2021. okt. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!