Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Generalizált szorongással mit...

Generalizált szorongással mit tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés

27/N vagyok. Most nem akarom részletezni mert akkor regényt írhatnék, de nagyon durva generalizált szorongásom van. Semmit nem alszom hónapok óta, 7 kilót fogytam, hányok, remeg a testem, stb.

Kapok kezelést, ami ugye hosszú folyamat. Viszont! Az élet nem áll meg. Csinálom az egyetemet, utolsó félévem jön. Gyógyszerekkel még úgy ahogy sikerül, viszont a munka nem. Életemben nem dolgoztam még, és most eljött az idő, hogy MUSZAJ. VISZONT még nem vagyok olyan jól, hogy ez menjen, és nem tudom mit tegyek. Jelenleg a boltba is lemenni nehéz, nem egyszer volt, hogy nem ettem mert nem mertem lemenni. Azt ne kérdezzétek, hogy az egyetemet hogy csinálom, ez még a kezelőorvosomnak is rejtély, hogy az egyetemet tudom csinálni meg a saját egészségem árán is. Viszont semmi más nem megy. Nincsenek emberi kqpcsolataim, család is mellékes sajnos, nincs semmim. Hitem és reményem van, viszont minden nap egy pokol. Tudom, hogy a kezelés nem rögtön hat, viszont nekem dolgozni rögtön kell sajnos, úgy adta az élet.


Mit tehetnék? Ki hogy tudta ezt orvosolni? Vagy egyáltalán milyen olyan munkák vannak, amit így tudnék csinálni?

Egyszerűen rettegek az emberektől és ez váltja ki legfőbbképp.


2022. febr. 6. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Valami adminisztrációs, otthoni munka kellene neked,
2022. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát gondolom nem programozást vagy hasonlót tanulsz, mert akkor alapjáraton el tudnál indulni abba az irányba.


Azt tisztázni kell, hogy nagy valószínűséggel ki kell mozdulnod a lakásból, főleg ha rögtön kell az a munka.

Esetleg a fukarkodáson nem gondolkodtál ? Igaz oda kell némi kezdő tőke, és azt se tudom hol laksz stb.


Másik dolog ami eszembe jut, szolárium vagy hasonló helyre recepciósnak lenni ? Vagy telefonos ügyfélszolgálatnál próbálkozni.


Ami nem tetszene neked, de valószínűleg azonnal munkába állhatnál: boltba eladó, árúfeltötltő (aldi,penny,lidli és társai) vagy meki és társai.


Ugyanebben vagyok/voltam (de én sose jártam egyetemre) volt nekem is olyan korszakom hogy 1-2 napig nem ettem, mert nem mertem elmenni boltba meg hasonlók, hetekig állt a mosatlan a lakásban stb, nem nézett rám senki mert egyedül élek, szülők külföldön stb.


Ez majdnem egy évig tartott folyamatosan, utána önsegítéstől és magától elmúlt, de azóta is vissza-vissza jön 1-2 napra, néha ha stresszesebb vagyok akkor 1-2 hétre is, de utána összekapom magam.


Én nem voltam orvosnál, mert félek tőle.


A helyedben még az egyetem szüneteltetésén is elgondolkodnék.


Ennyit tudtam csak segíteni, jobbulást kívánok neked!

2022. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Mit tanulsz az egyetemen? Abban el tudnál esetleg helyezkedni? Valami nyugis irodai munka kellene neked, ahol kevés az ember.

A kérdés feltevése óta történt változás? :)

2022. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!