Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek generalizált szorongása...

Akinek generalizált szorongása van, azt (a nők) jogosan bélyegzik gyáva embernek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, sokkal jobban oltalmazzák. Legalábbis azok akik emberek.
2013. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Mi köze a szorongásnak a gyávasághoz?

En nem érzem magam gyávának, pedig szorongok, de nem magam miatt, hanem a

2013. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A generalizált szorongás nálad miben nyilvánul meg?
2013. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem! De kezeltetni kell a betegséget, mert idővel rosszabb lehet, pánikbetegség is társulhat mellé. Én sajnos megtapasztaltam... Éppen ma jelentkeztem be egy pszichológushoz. Rengeteg dolgot elmulasztottam az életben ez az átkozott betegség miatt, amit ma már nagyon sajnálok! Ne engedd, hogy elhatalmasodjon rajtad, nyerd vissza az önbizalmad!
2013. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is generálozik néha de olyankor a szorulást hashajtóval megoldom és a nők észre sem veszik.
2013. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Azok az emberek, akik egy generalizált szorongással küszködő BETEG embert gyávának neveznek, valójában agresszorok, teljesen mindegy, hogy melyik nemhez tartoznak. Agresszorok, mert olyan embert bántalmaznak (a a szóbeli bántalmazáshoz tartozik az, ha valakit elítélnek vagy megbélyegeznek bármi miatt is), aki beteg - ahelyett, hogy segítenék, hogy meggyógyuljon.


A valódi gyáva ember nem feltétlenül szorong, hanem inkább lélekben gyönge. Mindig a könnyebb utat választja, mindenben és mindenütt. Viszont az idegei nagyon is rendben lehetnek!

2013. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!