Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a szokásod ami számodra...

Mi az a szokásod ami számodra természetes és mindennapos de másnak fura lehet?

Figyelt kérdés

Bármi,akármi

Köröm rágás,ajak rágás, az ujjaddal göndörítesz 1 tincset...



2022. febr. 6. 00:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt lefekszem aludni megnézem mennyi az idő. Ha nem néztem rá az órára akkor egyszerűen nem bírok elaludni.
2022. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Sport :D
2022. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
#1 szerintem ez sokaknak lehet, én is csak akkor tudok elaludni ha tudom előre, mennyi időm van.
2022. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

én nem a körmömet rágom


ha nem pörög az agyam, nincs mivel lefoglalni, akkor egyszerűen lefekszem és alszok, vagy ha valami túlságosan fárasztó agyban szintén alszok :D


figyelem zavaros vagyok, van amikor az előző mondatomat elfelejtem, vagy amit más mondott nekem (annyira nem durva, megtanultam vele együtt élni, meg nem veszik észre mások, mégis fura lehet másoknak)

2022. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhova egy palack vizet es mar regota keksz helyett Grissinit, hosszu iztelen ragcsalnivalot hurcolok. Lanc-nyammogo es pias vagyok.
2022. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Állandóan babrálnom kell a kezemmel két egyforma tollat, különben nem tudok koncentrálni (pl. tanulás vagy zenehallgatás közben, ha valami kreatívat akarok kitalálni vagy egyszerűen stresszes vagyok). Emiatt mindig van nálam két egyforma toll. Szerintem ez a legrandomabb szokásom. :D

Egyébként a körmömet is rágom, a körmöm mellett a bőrt, és a számat belülről. Na meg mentolos rágó-függő is vagyok.

2022. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Maszkban alszom.
2022. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Otthon ülős vagyok.

A felnőtt párkapcsolatokban volt egy kérdés,mi a normális,a kérdező számára abnormális volt,hogy valaki otthon van többnyire.

2022. febr. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Mániákusan kenem magam naptejjel és szőlőzsírral. Nekem ez ad komfortérzetet.
2022. febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Mindig babrálok a kezemmel valamit (toll, a saját ujjaim, körmei), illetve emiatt cigaretták, hogy "legyen benne valami", mert ez ad komfortérzetet. A tányérba mindig jobbra helyezem el a húst, balra a köretet, felül van a saláta és mindig 2 pohár víz van előkészítve. A hóba nem angyalt csinálok, hanem a lábammal köröket. Kétszer ellenőrzöm, bezártam-e a lakást/szekrényt. Túrósbukta mellé kizárólag kávét iszom. Hétfőn minden ruha egyszínű rajtam (különböző árnyalat, de vagy kék, vagy lila). Színek szerint csoportosítom a tárgyakat (meg van, melyikeket, hogy, saját magam rendszere szerint). Ha állok és koncentrálok valamire, akkor picit hintázok (ezt mások mondták), meg még van pár.
2022. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!