Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a szokásod ami számodra...

Mi az a szokásod ami számodra természetes és mindennapos de másnak fura lehet?

Figyelt kérdés

Bármi,akármi

Köröm rágás,ajak rágás, az ujjaddal göndörítesz 1 tincset...



2022. febr. 6. 00:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A WC papírnak mindig kifelé kell állnia nálam. Az egész napomat eltervezem, akkor is, ha így semmi dolgom, tehát ilyenek, hogy: 9:00-tól iszok egy kávét, 9:15-től olvasok egy újságot...

Firkálok. Telefonálás közben, beszélgetés közben, ha nincs nálam toll az ujjammal firkálok az asztalra mintákat. A körömrágásról közepesen leszoktam, de rágom a szám belsejét és ropogtatom az ujjam.

Úgy alszok, mint egy hernyó, begubózva minden takaróba és a hátamon fekszem...


Azt hittem nem vagyok rigolyás, de így leírva kicsit van bajom...

2022. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Többször megnéztem, bezártam-e az ajtót.
2022. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

10: a tányér-elrendezéssel én is így vagyok. Étteremben nem kezdem el babrálni, de otthon mindig úgy helyezem el az elemeket a tányérban, és el is forgatom a tányért, ha nem úgy áll előttem. :)


Egyebek:

- zokni nélkül, puha takaróval alszom, amire nem teszek paplanhuzatot (ez sokaknak fura, hogy nincs a takarómon ágynemű)

- nem feltétlen mondanám olyan módon "szokás"nak, de van, hogy nyersen elropogtatom a Vifon/Smack leveses tésztát

- körömkaparás, néha "utánarágás" (a rágásról szoktam rá inkább a kaparásra, tépésre)

- ha nem figyelek rá oda, mert szóltak már, hogy zavaró, én szeretem kimondani azt, amit pötyögök éppen

- pótcselekvések (mindig más... ami szokott lenni: tollbabrálás, hajról töredezett végek letépegetése, firkálás, vakarózás)

2022. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
10-es: Amelie jutott eszembe rólad a filmből (Amelie csodálatos élete). :)
2022. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

Tenyér bizergálása ujjakkal, köröm melletti bőr tépése, száj rágása belülről.


A valamilyen szempontból kellemesebb útvonalon gyaloglok, nem az 1 perccel rövidebben.

Nem vágom le a kanyarokat és nem is feltétlen egyenesen megyek az átlós utakon.

A legtávolabbi vécéfülkét használom.

Fontos nekem, hogy olyan helyen üljek, ahol belátok mindent. Jó, túlélem, ha nem, de értitek.

Mindig a legkevésbé zsúfolt részére szállok a tömegközlekedési eszközöknek, inkább kellemesebben/kevésbé kellemetlenül utazom és leszállás után ráérek odagyalogolni a kijárathoz.

Rühellem, ha A-ból B-be való, célzott eljutásra a séta szót használják a gyaloglás helyett.

Szinte sohasem nyitom bukóra az ablakot (mert úgy nem cserélődik át a levegő).

Nyáron napközben zárva tartom az ablakot, hogy ne menjen be a meleg.

Ébredés után hétköznap is keverek felkelés előtt (mondjuk olyan brutál álmosan ébredek, ha korán kell kelnem, hogy szükséges is ez).

Otthon szeretek reggelizni (nem mindig jön össze).

Ha már főzök, nem szeretek félkész dolgokat és fűszerkeverékeket használni.

Nehezen viselem, ha nem vesznek körül növények. A zárt térben létet is nehezen viselem, ha tehetem, az erkélyemre is kimenekülök, pedig kicsi és soksávos úton lakom.


Otthonülős vagyok és nagyon erősen igénylek extrém mértékű egyedüllétet.

2022. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

10


Ezek kifejezetten tetszenek, mert azt sugallják, nem tucatember vagy, van egyéniséged.

2022. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Kései Sirató ***** válasza:
58%
Cukor nélkül iszom a teát reggel és minden reggel ez az első dolgom, amikor beérek a munkahelyemre.
2022. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha elmegyek otthonról, mindig felkapcsolom a bejárati ajtóval szemben levő sólámpát, és akkor kapcsolom le, amikor újra hazajövök. Amolyan "várlak haza" - jellege van nálam a sólámpának.
2022. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem beszélgetek, dolgozom, stb., akkor úton-útfélen olvasok. Az utcán gyalogolva a villamoshoz, a villamoson, parkban, mindenütt. És nem mobilt, hanem könyvet. Úgy néznek rám, mint egy csodabogárra.

Ide be szoktam nézni, mikor nem tudok aludni, levezetésként, mikor elolvastam a napi híreket.

De 99% könyvet olvasok, s ez ma már, úgy látszik, nem általános.

2022. febr. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: véletlenül nem Annénak hívnak? :d
2022. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!