Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a szokásod ami számodra...

Mi az a szokásod ami számodra természetes és mindennapos de másnak fura lehet?

Figyelt kérdés

Bármi,akármi

Köröm rágás,ajak rágás, az ujjaddal göndörítesz 1 tincset...



2022. febr. 6. 00:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor találkoztam össze egy ilyen férfivel az utcán, aki még gyaloglás közben is olvasott (Kálvin tér reggel - nem kicsi forgalom), és igazából pont ugyanolyan ön- és közveszélyes mutatvány ez mint akik a mobilt bámulják. Számomra kicsit olyan benyomást keltenek az ilyen emberek, mint akik meg akarnák mutatni mindenkinek, hogy ők többek azért mert könyvet olvasnak és nem a telefont nézik. Nem biztos hogy ez is a valós indíttatás, csak felmerült bennem. És még mielőtt megtámadnak az olvasni szeretők: én is szeretek olvasni (bár én inkább tudományos könyveket), és van hogy utazás közben telefonról olvasom e-formátumban. Csak én mondjuk képes vagyok félretenni ha önerőből kell eljutnom A-ból B-be...
2022. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok elaludni addig amíg ki nem verem. És igen, akár egy kiadós esti szeretkezés után sem. Akkor elég annyi csak hogy huzogatom, ha nem is élvezek el. Fantáziálgatok, gyártom a sztorikat a fejembe és tulajdonképpen ezekbe az erotikus mesékbe alszom be, de mellette már megszoktam hogy rá rántok is.
2023. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!