Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikortól kezdted azt érezni,...

Mikortól kezdted azt érezni, hogy öregszel?

Figyelt kérdés
Én most leszek 30, és azt hiszem, most kezdtem el érezni. Kívül-belül. De főleg belül.
2022. febr. 6. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 56 évesen van ilyen érzésem.
2022. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Latszani 47-tol kezdett, elotte foleg testre teljesen fiatal voltam. Meg nincs klimax, de a csoda genetika is megadja magat. Belulrol kortalan vagyok, kivulrol pedig elfogadom, csak ingadozom az oregasszonyos es a tul fiatalos kozott, ami sajnos tenyleg az oregedes jele.
2022. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

30 éves érett felnőtt korba lépett. Már tanult, tapasztalt is, bölcsebb is. Alkotó ereje teljében, nagyon fiatal. És most jön csak a java!

Hol vagy te még az öregségtől?!

Szeretem a bölcs, idős embereket, főleg, ha mesélnek régi időkről, anekdotáznak, mesélik a megélt történelmet.


Nagyon szeretem a fiatalok társaságát, megismerni, hogy hogyan gondolkodnak, magamra ismerni, hogy hasonló voltam én is.

Amíg élvezem a társaságukat, addig nem öregszem,

2022. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
73 éves vagyok. Kb. 20 éve.
2022. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"30 éves érett felnőtt korba lépett. Már tanult, tapasztalt is, bölcsebb is. Alkotó ereje teljében, nagyon fiatal. És most jön csak a java!


Hol vagy te még az öregségtől?!"



Most tegeződünk vagy magázódunk?


Azért érzem magam öregnek, mert sosem éreztem azt, hogy szabad fiatalnak lennem, és hogy szabad lennék. Semmi nem vált valóra a vágyaimból, egy beteljesületlen ígéret maradtam, és bár még sok időm lehet, érzem, hogy ahelyett, hogy pozitív irányba változnék, a rosszat szokom meg és merevedik be a személyiségem. Csökken a libidóm, csökken az érdeklődésem, csökken a hitem magamban.

2022. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

45 után,amikor elkezdődött a "banyaláz" hangulatingadozás, súlyfelesleg,mensi kimaradás, hőhullámok.

Elkezdett látványosan öregedni az arcom.

2022. febr. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először 22 évesen foglalkoztatott a téma. Tél volt, hideg, szeles idő, teljesen kiszáradt a bőröm és úgy láttam, mintha a szemem alatt lennének apró ráncok.


És kb onnantól mintha elvágták volna a beleszarásom, mindennek szépen elkezdtem utánajárni, hogy mit tehetnék, hogyan vigyázhatnék a bőrömre, az ízületeimre, az egészségemre.


A kis ráncoknak persze csak egy hidratáló kellett és némi alvás és már ott sem voltak, de arra jók voltak, hogy még időben meghúzzák a vészharangot, hogy bizony ha nem vigyázok, hamar meg fog látszani rajtam.

2022. febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!