Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen érdemes coming...

Hány évesen érdemes coming outolni? Mikortól tudatosul egy emberben, hogy másik nemhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés

Az első kérdéshez:tinikorban már tudják az emberek, hogy valamiben kicsit mások vagy akkor még nem kell coming outolni, mert biztos a hormonok.

Második kérdés: ezalatt azt értem, hogy van valamilyen „időkorlát“,vagyis mennyi eltelt idő után biztos, hogy más az ember? Például ha mondjuk fél - 1 év eltelik, akkor már biztos, hogy a másik nemhez(is) vonzódik a személy?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2020. szept. 23. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 'hormonoktol' vonzodik valaki a sajat nemehez, egyszeruen igy van bedrotozva az agya. Van akinel mar harom evesen tudni lehet, van akiben csak huszonevesen tudatosul.


Nincs altalanos recept, van aki sosem kepes a coming outra es leeli az eletet heterokent, es van aki mar az elso szexualis elmenyeit is melegkent eli meg. Keves a 100%-ban hetero (es a 100%-ban meleg is!), nem lehet ennyire fekete-feheren kezelni a temat.

2020. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz segíteni esetleg privátban? Mármint csak, hogy mit kéne csináljak..
2020. szept. 23. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
De szeretitek leírni mindíg ezt a...kevés a 100%-ig hetero.....szöveget.Coming out-ról meg annyit hogy tartsd meg magadnak,senki sem kiváncsi rá.
2020. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szekszualitásban nem a "másik" neműhöz.

Jellemzően azonos neműhöz vonzódik.

( leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű...coming out )

2020. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 azt akartam írni, csak már én is össze vagyok zavarodva magammal meg ezzel az egésszel xdd
2020. szept. 23. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokaig tartott beismernem (magamnak), de kb 25 eves koromra vilagossa valt, hogy ha megfeszulok se leszek egeszen hetero. Addig es azon tul is voltak (hetero) kapcsolataim, de az igazi orientacio, a fantazia-almodozas, a "milyen lenne, ha" vagyodas a mai napig megvan es gyotor (soha nem volt azonos nemmel kapcsolat). Ez az en hibam nyilvan, olyan tarsadalmi impulzusok ertek, amikkel jobbnak lattam, ha elzarkozom ettol. Mai napig gyotor a dolog, hogy mit tagadtam meg magamtol, hogy mi a joeg van velem, hogy ilyen vagyok. Ma mar latom, hogy csomo szubkultura letezik a szexualitasban, nem nagyon van homo v. hetero ennyire sarkoson, ha most lennek 20 eves, valoszinu maskepp alakulna az eletem is.
2020. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!