Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Abból lehet valami baj ha...

Abból lehet valami baj ha nagyon sok embernek akik ismerkedni akarnak velem facen meg instán küldök magamról sok képet mert kérnek és azt mondják, hogy azért, hogy gyönyörködjenek bennem, ezek nagy részt ismeretlen emberek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm leszidott nemrég, hogy ne küldjek ismeretleneknek arcképet mert ki fognak használni, és felteszik a képeimet különböző oldalakra, pletykákat terjesztenek majd rólam meg át szerkeztik a képeimet stb.


Szerintetek tényleg csinálnak ilyet az emberek??

Vagy nyugodtan küldhetem a képeket?



2021. márc. 19. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondják az ismerőseid, ez egy veszélyes terep, inkább ne küldjél magadról fotókat.
2021. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden képpel vissza tudnak élni. Ha nincs rajta semmi szégyelni való akkor szerintem nem gáz. Ha mindenki ennyire félne senki nem tenne ki még Facebookra se képet.
2021. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én max egy igazolványképet meg mellképet adnék, minek a sok kép, majd élőbeni találkozáskor eldől, egyébként ennyire számít nekik a külső?
2021. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3! Úgy tűnik!
2021. márc. 19. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Majd ha valami nem tetszik nekik, majd elkezdenek zsarolni a képeiddel, ha ez nem teszed, megteszed, nem tűröd, akkor megy napiszarra.

VIGYÁZZ!

2021. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!