Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy feljelentem a konyhát mert íztelen a rántott hús majd kiderül hogy covidos vagyok és azért nem érzem az ízeket...?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 05:49
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
És az nem átverés ha kispórolják a fűszert?
2022. febr. 10. 12:56
 32/53 A kérdező kommentje:
Az meg hogy másik száz embernek ízlik csak találgatás. Eléggé minősíti magát a hozzászólasodat hogy a saját találgatásodat automatikusan igaznak tekinted. Ennyit érnek a válaszait
2022. febr. 10. 12:57
 33/53 A kérdező kommentje:
" vagy bármi alapján kéne szankcionálnia a fogyasztóvédelemnek " mondjuk ez is mindent elárul azt hiszed a fogyasztóvédelem szankcional. Nézz inkább utána hogy is mukodik a világ...
2022. febr. 10. 12:58
 34/53 anonim ***** válasza:

"És az nem átverés ha kispórolják a fűszert?"

Nem.


"Az meg hogy másik száz embernek ízlik csak találgatás."

Ismered a "ha" szót?

Ha senkinek nem ízlik, nyilván be fog csődölni az egész. Ha nem csődöl be, akkor valószínűleg a vendégek többségének tetszik.

2022. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Ja értem szerinted ahogy elkezdik kispórolni a fűszert azonnal villanásszerűen becsődöl az egész. És még én vagyok a troll...


Amúgy meg ha felszámolnak olyasmiért díjat amit nem tesznek bele az egyenlő a csalással még akkor is ha van aki nem szól érte sehol. Max egy gyíktroll ezzel nincsen képben.

2022. febr. 10. 13:24
 36/53 anonim ***** válasza:

"Ja értem szerinted ahogy elkezdik kispórolni a fűszert azonnal villanásszerűen becsődöl az egész."

Ilyet ki írt? :D

Nyilván nem villanásszerűen.


"Amúgy meg ha felszámolnak olyasmiért díjat amit nem tesznek bele az egyenlő a csalással"

Tehát kaptál részletes számlát, amin rajta volt hogy az étel tartalmazza a következőket: bors, majoranna, római kömény, akármi amit szerinted kellett volna belerakni, és ennek ellenére nem tartalmazta?

2022. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Te írtad csak nem közvetlenül. Az hogy nem csődölt be egy bolt nem jelenti azt hogy nem kezdték el átverni az embereket. Esetleg már eleve csőd szélén van S amíg végleg leáll megpróbálnak kilopni belőle amit csak lehet. A csőd az egy folyamat S addig vissza lehet élni a helyzettel. Csak te talalod ki ezt hogy a csőd egy azonnali jelenség S nem egy folyamat. Vagy esetleg benne vagy ilyesmiben ezért véded annyira latatlanban azt akire panasz van? Úgy teszel mintha ez lenne az egyetlen egy panasz. Ez is csak egy kevésbé tisztességes trükk, hiszen minden egyes panasz csak egy panasz..
2022. febr. 10. 14:08
 38/53 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ezt írtam: "Ha tényleg rossz, akkor várhatóan majd csődbe megy a kajálda, mert senki nem akar ott enni."

Ez közelében nincs annak, hogy "villanásszerűen".

2022. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Ja értem és addig azt verjenek át akit lehet. Gondolom csak akkor ha te nem vagy köztük. Ugyanakkor egyáltalán nem biztos hogy becsődöl mert sok a balek de mennyivel jobb ha a hatóság kényszeríti rá inkább őket a tisztességes viselkedésre...
2022. febr. 10. 15:16
 40/53 anonim ***** válasza:

Válaszolnál, kérlek?

Kaptál részletes számlát, amin rajta volt hogy az étel tartalmazza a következőket: bors, majoranna, római kömény, akármi amit szerinted kellett volna belerakni, és ennek ellenére nem tartalmazta?

2022. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!