Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A rántott hús hűtőben mennyi...

A rántott hús hűtőben mennyi idő alatt romlik meg?

Figyelt kérdés
Illetve lenne bajom mondjuk 5 napostól?
2022. jan. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 napos határeset. Szerintem, ha nem büdös akkor nem lesz tőle bajod, de én 3 nap alatt mag szoktam enni mindent.
2022. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én max 4 napot adnék neki

egyébként pedig fagyaszthatod a rántott húst, nyilván nem olyan mint a friss, de olyan mint mondjuk az egy napos hűtős

2022. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszer ettem egyhetest is, és semmi bajom nem lett tőle, igaz élvezeti értéke nem igazán volt

amíg nem penészes, büdös, vagy nincs egyéb nyilvánvaló problémája, addig biztonságosan fogyaszthatónak kell lennie

2022. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. jan. 26. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nincs baja alakítsd át. Tegyél rá ketchupot, fűszert, sajtot, süsd meg és hamis milánói borda lesz belőle. Rizzsel isteni és akkor nem érzed, hogy ez idősebb. Lehet tejszínnel, sajttal, ananásszal is sütni. Vagy csíkozd fel és csinálj belőle kínai wokos husit. Így szép a maradékmentés.


Amúgy én is ettem már 4-5 napos húst, ha nem nyitogattad a hűtőt óránként, akkor nincs baja.

2022. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!