Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek tényleg...

Egyes embereknek tényleg ennyire jól esik ezen az oldalon, hogy bele rúghatnak a másikba?

Figyelt kérdés

Nem egyszer látom, amikor feljövök ide, hogy valaki segítséget vagy tanácsot kér, őszintén elmesél mindent és megjelennek olyan tagok, akik szándékosan elkezdik bántani a kérdezőt. A legundorítóbb számomra az az, amikor egy 12-13 évesnek szólnak be, mert ők még nem tudjàk figyelmen kívül hagyni a rosszindulatú beszólást.

Nekem is nem egyszer volt már olyan, hogy őszintén leírtam valami problèmàmat, tanácsot kértem és megjelentek olyanok akik, csak azt tudták leírni, hogy én milyen hülye vagyok, de a kérdésre nem válaszoltak.

A másik kedvencem amikor kamunak van titulálva egy kérdés.

Miért nem lehet megfogadni azt amit a régi öregek mondtak, hogy ha jót nem tud valaki mondani, akkor inkább maradjon csendben?



2022. febr. 8. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
12-13 évesnek nem szólhatnak be, mert az oldalt 16 év alatt nem szabad használni.
2022. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
A kamu pedig az esetek 70-80%-ában bebizonyosodik....
2022. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően sokak élik ki névtelenül, online a frusztrációjukat, ennél pedig kevesebb platform van ahol retorzió nélkül megtehetik.

Többnyire ezek az emberek nincsenek jól, szerencsésebb esetben ezt felismerik magukon, de van aki sosem. Utóbbiak remekül elvannak itt.

2022. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"A legundorítóbb számomra az az, amikor egy 12-13 évesnek szólnak be,..."


Erre az oldalra 16 év alatt a szabályzat tiltja a regisztrációt.

Amellett aki itt szerepel kérdezőként, vagy válaszolóként az számoljon a következményekkel, hogy van itt mindenféle habitusú ember, mert ez itt nem a Mária-lányok és kiscserkészek gyülekezőhelye.

2022. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a frusztrált kisember, aki azon éli ki magát, hogy anonim oldalakon játssza magát, de élőben fülét-farkát behúzza.

Az ilyen válaszokat jelenteni kell és leszedik, ha pedig sorozatos eset ugyanattól, akkor korlátozzák.

Én tényleg segítő szándékkal járok fel ide, el tudom képzelni milyen lehet annak a lelki világa, aki itt azon élvezkedik, hogy lepontoz meg kötözködik... Én veszekedésekbe nem szállok be, volt már, hogy szinte teljesen lepontoztak, mert nem értettek a témához, meg csak úgy "heccből", a kérdező meg rám írt privátban, hogy látja mennyire lepontoztak, mégis én oldottam meg a problémáját.

Kamu kérdésekből valóban van jó pár, de azok általában könnyen észrevehetők. Viszont, olvasok néha olyan életszerűtlennek ható kérdést, hogy elgondolkozom.

Az oldal korhatára egyébként 16.

2022. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy 16 a korhatár, de ha ide téved egy 14 éves és elmeséli, hogy az osztálytársai bántják, akkor abba bele kell rúgni? Szerintem nagyobb vétséget is követünk el, mint, hogy nem tartsuk be a kórhátárt. Ne legyünk álszentek!
2022. febr. 8. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#6

Szerintem te sem vagy 16, de mindegy!:D

Azt próbáld felfogni, hogy ez nem óvoda és nem suli 5-ik osztály, ezért van megszabva a 16 év.

Bár ha engem kérdez valaki, akkor én 18 alatt nem is engedném a regisztrációt, mert így is a csökkent értelmű "felnőttek" miatt sokszor inkább idegesítő, mint szórakoztató.

2022. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
7: én még egy IQ-tesztet is kötelezővé tennék reg. előtt.... :-D
2022. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Csatlakozom a kezdeményezéshez!:)

2022. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

ugyanazt tudom írni, mint az 5-ös.


óriási lejtmenetben van az oldal, jobbára már csak olyanok használják, akiket pl. a való életben szétszívat a főnökük, és feljönnek ide beszólni, mert itt senki nem tudja pofán vágni őket.


a kérdéseimre max. 1-2 hasznos választ kapok, viszont mindig megjelenik legalább pár félnótás, aki elmondja, hogyan kellett volan fogalmaznom, ki kellett-e volna írni a kérdést stb. minthaneki átlag felhasználóként bármi köze lenne ahhoz, ho mit és hogyan írok.


"Én értem, hogy 16 a korhatár, de ha ide téved egy 14 éves és elmeséli, hogy az osztálytársai bántják, akkor abba bele kell rúgni?"


persze, vannak itt fiatalabbak is. múltkor is feltett egy kérdést egy tök normális iskolás, erre belekötöttek abba, h hogyan fogalmaz, meg miylen helyesírása (am csak rövidített sztem).

most szted milyen élete lehet annak, aki 30-40 évesen 13 éveseknek szól be itt ?:) az ilyenek sztem kint az utcán kb. elpirulnak, ha hozzájuk szólsz.


de kérdező, mot őszintén, kint a való életben nem ugyanezt látod? mert én igen. egyre több a frusztrált (elhízott) boldogtalan ember. annyi a különbség, h itt névtelen pofázhatnak, és nem tudják megcsapni őket.

2022. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!