Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, van e lúdtalpatok...

Csajok, van e lúdtalpatok vagy széles-nagy lábfej? titeket zavar? vagy megszoktátok?

Figyelt kérdés
Nők és lányok, azt szeretném kérdezni, hogy van e lúdtalp vagy nagy-széles lábfejetek? tudtok választani megfelelő kényelmes cipőt? vagy nehéz választani? zavar titeket vagy elfogadtátok? volt amiért lecikiztek miatta? esetleg a párotok elfogadta hogy lúdtalp vagy széles lábfejetek van? esetleg szokott fájni? volt hogy izzadt és utána szaga lett? tehát egy lánynak vagy egy nőnek kínos? aki esetleg tud választ vagy történetet mesélni, megköszönöm..

2022. febr. 8. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, lúdtalpam van!
Nő vagyok! széles vagy nagy lábfejem van!
nem ciki
sajnos ciki!
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Páromnak tetszik a lábam, nem szokott hibát keresni rajta. Szerintem nem is találna.
2022. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe lúdtalpam van és a lábfejem szélesebb az átlagnál, hosszra tök átlagos. Mindig találok kényelmes cipőt és a páromnak nincs lábfétise szóval sose érdekelte a dolog, mint ahogy engem sem.
2022. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lúdtalpam és harántboltozat-süllyedésem is van (ez a nagy, széles lábfej) és azért zavar, mert hosszú séta után fáj és én nem mindig találok kényelmes cipőt.
2022. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislábujjaim olyan ormótlanok, hogy a cipő (de leginkább a szandál) vásárlás egy rémálom. Ebből adódóan kevés cipőm van, pedig 38-as lábam van, tehát átlagosnak mondható. Nincs csúnya lábam alapból, meg a lábujjam se izgat, nem nézegetem egész nap, csak kellemetlen néha maga az érzés. De már megszoktam,nem lehet vele mit csinálni. Kényelmes cipőt kell venni.
2022. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A ludtalp es szeles labfej nem ciki.

Az a ciki ,aki ilyen kerdest tesz fel 😂😂

2022. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha zavar, akkor mi van? Faragjak le belőle késsel?

Ennek a kérdésnek mi értelme?


A párom odavan a pici, 35-ös lábamért. De szenvedés normális cipőt találni.

2022. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Széles lábfejem van, hosszra 38-as, szélességre 39-40-es cipő jó rám, pedig nem vagyok kövér. Igen zavar, mert minden cipőm hamar tönkremegy, és gyakran van tyúkszemem.
2022. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy és széles a lábam, de nincs lúdtalpam.
2022. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%
nekem lúdtalpam is van, illetve alapból széles, a bal lábam pedig különösen az, mert egy nagy bütyköm is van ott...csúnya, fáj is eléggé a lábam, bárki bármit mond a férfiakat zavarja az ilyesmi
2022. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagy lábam van,43 as és eléggé széles,ráadásul bütykeim vannak,igaz az nem nagy.Szóltak már be,vagyis inkább rácsodálkoztak,hogy mennyire nagy a lábam
2022. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!