Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akinek van olyan testrésze...

Van akinek van olyan testrésze amit szégyell, mert cikizték miatta korábban? Miket mondtak, mennyire viselt meg titeket?

Figyelt kérdés
Nekem ez a lábam volt, még elég régen. 14 éves koromig semmi bajon nem volt vele, jó időben papucsban jártam suliba. Aztán egy nap egy fiú, aki eyébként szimpi is volt, kitalálta, hogy tepsilábaim vannak, és ezzel cikizett, amit kb az egész osztály átvett. Sajnos ezt eléggé magamra vettem, mert bár vékony vagyok, a lábfejem tényleg irtó széles, mert lúdtalpam van, plusz egy kis bütyköm is van. Innentől kezdve mindig zárt cipőben voltam, majd később minden esetet el próbáltam kerülni, ahol láthatják a lábam. Pl ha házibukubamegyek, sosem veszek átlátszó harisnyát és hasonlók. Sokáig a fiúk előtt is szégyellős voltam e miatt, ami utólag tök nagy hülyeségnek tűnik mert senkit se zavart, de az a fura hogy ennek ellenére is kicsit kellemetlenül érzem magamat mondjuk egy uszodában.

2020. febr. 28. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Az arcformàm miatt (hosszúkás), de nincs vele bajom, bár alapból sem vagyok szép.

Az orrom miatt is piszkáltak, azt nem szeretem.

Hívtak csontinak, anorexnek, ez mondjuk sosem bántott.

A szemüveg miatt is csúfoltak.


Így belegondolva, kijutott a jóból... xD bányarém vagyok... xD

Majd ha lesz annyi pénzem, megműttetem fullban az arcom.

2020. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno 12-13 évesen levágattam rövidre (nem tüsire) a hajam, aztán az osztálytársaim éveken keresztül fiúnak, leszbikusnak és egyéb kedves dolgoknak hívtak és ahol csak tudtak, bsztattak. Nekem hiába tetszett a rövid haj és tök kényelmes is volt, sokkal egyszerűbb volt ápolni, mint a hosszú hajat, azóta is növesztem, pedig már 22 vagyok.
2020. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lábaimat csúfolták korábban, mert kissebb volt az ázlagnál. Ahogy nőttem már szellemileg érettebb gyerekek vettek körbe. Most tetszik is, hogy pici a lábam.
2020. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, ami a lábamat is érinti. Nem természetes a mozgásom, imbolygó. Ezért kaptam már hideget-meleget. Érdekes, mert egy alkalommal azonban egy nőnek nagyon tetszett az egyik lábfejem, mert szépnek vélte (igaz, hogy különbözik a kettő szépsége, de nem szívatásként mondta, hanem valóban így látta).
2020. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira testrész, mint inkább szőr, de korán kezdtem a pubertást, így már olyan 11 éves korom körül szőrösödni kezdtem, és az alkaromon is viszonylag sötét szőr nőtt ki. Pont akkor "jártam" az egyik osztálytársammal, így sok időt töltöttem a srácokkal, és meleg időben mégsem rohangálhattam hosszú ujjú felsőben. Az egyik egyszer kiszúrta, hogy szőr nő a karomon, és attól kezdve mind engem piszkáltak, hogy undorító vagyok. Borotválkozás és egyéb nemigen jöhetett szóba olyan fiatalon.
2020. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem csontos vállaim és lapockáim vannak. Igaz sose rejtegettem, de eleinte zavart, hogy piszkáltak miatta, de már elfogadtam.

Csak lányok piszkáltak miatta, vokt aki fújolt is rá, nem értem, mert szerintem nem csúnyák. Csontos vagyok és kész, nem tudok hízni, de megmondom őszintén nem is akarok, mert jól érzem magam, és nem érdekel, hogy néhány lány szerint nem vagyok nőies, mert én annak érzem magam.

2020. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is a vékonyságom miatt csúfoltak deszkának, csontosnak.

Viszont a hajam miatt sajnos mégtöbbet kaptam.. sűrű göndör a hajam alapjáraton és emiatt báránynak, oroszlánnak hívtak és folyton azzal cikiztek, hogy nem fésülködöm azért ilyen a hajam. Mindig bégettek amikor megláttak. Azóta se tudom elviselni sajnos göndören a hajam, egyszerűen szorongok tőle így folyton kivasalom.

2020. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A vékonyságom miatt sokan es sajnos a peniszem kinezete miatt is ( le van műtve a bőr a makkrol ) tesin zuhanyzasnal stb ! :(.
2020. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:

Engem mondjuk nem cikiztek sosem, pedig utólag azt mondom, lett volna miért. Kövér voltam mindig (most is), szemöldökömet sem szedtem 16-17 éves koromig, pedig nem pár szál nőtt, hanem egy rendes vastag, fekete hernyó...

Amit viszont mindig, mindenki megbámul, az a hüvelykujjam. D típusú brachydactylyám van, vagy többen ismerhetik úgy, hogy Megan Fox-köröm. Lényegében a hüvelykujjam utolsó csontjának a fele hiányzik, fele hosszú az átlagoshoz képest. És mindenki azzal jön, hogy "jaj, mi történt vele? Baleset?", és sajnálnak, holott nincs miért. Max. annyi, hogy esélyem sincs műkörömre, vagy esztétikus lakkozásra, mert semmi nem mutat jól vele.

2020. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szégyellem a belem, meg a fejem


Az egész lényemet utálom

2020. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!