Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik életet választanád a...

Melyik életet választanád a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés

Nők is valaszolhatnak, csak a férfi részeket nőként értelmezzétek.


1. Mindenki utál mert egy önző, egoista, kihasználós sunyi dög vagy, viszont tele vagy k..ákkal (őket is csak kihasználod), házas életre semmi esélyed, és nem is akarsz, inkább drog, nők, bulik...ez mellett van egy nagyon jó munkahelyed, de igazából ott is utálnak, nincs egy igaz barátod sem, de mindenki fél tőled ezt megmondani tehát csak nyalnak, ez mellett jól nézel ki, van egy menő kocsid is, luxusban élsz, egészséged rendben van bár a cuccok miatt nem teljesen...családodal már nem is tartod a kapcsolatot.


2., szintén jól nézel ki, boldog családod van, feleség, egy gyerek, imádnak az emberek, de a legtöbb csak azért mert ki tud használni, sokszor beléd rúgnak ...viszont vannak igaz barátaid is, jó munkahelyed van, de közel sem vagy annyira tehetős mint az első, nem jársz bulikba, nem cuccozol, inkább a házra, családra költesz stb, mindenki szereti a társaságod mert empatikus vagy, makk egészséges vagy ahogy a családod is és a szüleiddel is jóban vagy.



Még irhatnék többet is de szerintem elég lesz. Elég fontos lenne a válaszotok, és nem írom le melyik vagyok én.


Köszi! 29f


2022. febr. 9. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Egyet nem írtál le.

Lehet-e változtatni?

Ha igen pl,akkor a másodikat nézve kidobnám őket,ha annyira jó a meló,és jól keresek,még kamatostul vissza is fizetném a szívességeket egy bérelt emberkével,aki felköti őket.

2022. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2.

Nagyjából így is élek.

Annyi különbséggel, hogy már régen leépítettem azokat, akik csak kihasználnának.

2022. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
62%

Egyiket sem. Az elsőből a buli, a drog meg a k-vák (nőstény vagyok, tehát akkor férfiak akik fel akarnak szedni) nem érdekel, a másodikból a gyerek meg a lehúzós ismerősök.

Ha muszáj választani, akkor a 2. gyerek nélkül, mert abban ott van pl. az egészség, ami nekem pl. a legfontosabb lenne.

2022. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kaotikuss válasza:
A 2es, De kitudja mi lesz par ev mulva.
2022. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!