Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Lump vagyok? Kire...

Szerintetek Lump vagyok? Kire mondjak azt , hogy Lump?

Figyelt kérdés

Ma mondta a szomszed.


Munkám egy jó ideje nincs, ami meg lenne ahhoz túl jonak érzem magam. Asszony dolgozik, én havi 1-2x megyek a szakmam a dolgozni. Meg élünk de lehetne jobb is. Piát azt nem vetem meg, hetkozbe is eljarogatok , szeretek habzsolni, jókat főzni, jókat enni, mulatni, táncolni, inni a jó piakat.



#Lump vagyok én, Jajj az is maradok, de mashogy élni nem #Is akarok, de cigány húzza ja fülembe gyönyőrű a világ, #Át mulatok 1 légtérben 7 éjszakát, Jajj Lump vagyok én, #De az is maradok, hejjj, máshogy élni nem is akarok.
2022. febr. 9. 01:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Van egy dal is erről magamra ismertem
2022. febr. 9. 01:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom unalom van ezerrel.

Találd meg életed értelmét, azt kívánom.

2022. febr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cigány ember vagy. Azok vannak otthon mint a here, táncikálnak esznek isznak, asszonyka meg eltartja őket.
2022. febr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, a számból vetted ki a szót😂.

Detto, mint a cigányok. Melózott nánlunk rövid ideig egy romagyerek, az dumált pont ugyanilyeneket. Jaó behaszelok, b@szok, mulatok stb.

2022. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félcigány vagyok, de ennek semmi köze s fajához
2022. febr. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!