Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság normális, hogy egy...

Manapság normális, hogy egy férfi nagy sminkeket csinál magának?

Figyelt kérdés

Görgettem az instát, erre feldobott egy képet, amin egy férfi nagy sminkben van, amit magának készített.

Aztán megnéztem a többi képét is. A körme is festve van,illetve magassarkúban jár.

Én le vagyok döbbenve. Vagy manapság ez már nem is feltűnő?



2022. febr. 9. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Feltűnő, de mindenki szarik bele, az ő baja.

Vannak mindenkinek nagyobb gondjai, hogy egy ismeretlen Gipszjakab milyenre mázolja magát.

2022. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy mit értesz "normális" alatt.

Azt, hogy elterjedt, vagy megszokott? Mert teljesen nyilvánvalóan NEM megszokott. Ha megszokott lenne akkor nem csak instán görgetve látnál elvétve 1-1 ilyet. Nem tudom hogy elhagytad-e a lakásodat az elmúlt években, de nem sok sminkes férfit lehet ám látni az utcán.

Vagy azt érted normális alatt, hogy társadalmilag megengedett? Mert akkor igen; max az veri magát földhöz ilyesmitol akinek nincs más baja az életében.

2022. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan Facebook oldal ahol már kimondottan arra csinálnak videót, hogy megmutassák a pasiknak hogyan tudnak sminkelni(maga az oldal sok éve van, eredetileg nem sminkkel kapcsolatos lenne)
2022. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem megdöbbentő inkább ez. Ezért nehèz pàrt találni. Már sminkelő férfiak vannak.
2022. febr. 9. 17:16
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Keress olyat, aki nem sminkel, ennyi. Ha már ez is átlépi az ingerküszöböd, akkor még sok megrázkódtatás fog érni az életben.
2022. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

#4

Szerintem nyugodj meg, mert manapság sem sminkeli magát a FÉRFI.

Amelyik meg csinálja, az smink nélkül sem kellene neked!:)

2022. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Magyarországon már semmin nem kell meglepődni,csak nézz az emberekre,sok következtetést le lehet vonni.

Sajnos egyre pontosabban...

2022. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális. Súlyosan beteg, személyiségtorzult.
2022. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Crossdresser valószínűleg. Nem megszokott, de normális. Nekem se tetszik, de sok "normális" ember se tetszik, mégis elfogadom valahogy. Pl az igénytelen, mosdatlan nénik a villamoson melltartó nélkül vagy agyonsminkelt lányok, skinheadek, testépítők stb. A crossdresserek se tetszenek.
2022. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
A divaton belüli férfiasság-nőiesség mércéje folyamatosan változik. Kifejezetten új jelenség Európában, hogy a nőiességhez kapcsolja a sminkelést a társadalom, 1-2 évszázaddal ezelőtt még teljesen más volt a helyzet. Pl. 17-18. századi Európában és talán még később is a legtöbb nemesi származású férfi sminkelte az arcát. Nézd meg bármelyik korabeli portrét, látszik rajtuk, hogy a modellt álló férfiakon smink volt. Illetve a másik, amit említettél, a magas sarkú cipő, azzal is ugyanez a helyzet, pár évszázaddal ezelőtt kifejezetten férfias viselet volt. A ruháknak és egyéb divatelemeknek nincs nemük, miért ne viselhetné őket bárki, aki jól érzi magát bennük?
2022. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!