Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavar ha egy csendes...

Téged zavar ha egy csendes szobában valaki melletted ropogós salátát, zöldséget, almát, vagy gabonapelyhet, kekszet rág ropogtat? Ezt normális egészséges ember figyelmenkívül hagyja?

Figyelt kérdés

Vagy mikor a nyelvével a foga közül a kajamaradékot plutyogtatja kifelé?

És aki a kávét úgy nyeli le hogy gluggyant?


2022. febr. 5. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

helyzet függő


a hang nélkül című filmet moziban láttam aminek az első perceiben SEMMI hang nincs, na ott sokan ropogtattak kaját, nem annyira zavart, de teljesen semleges sem volt


ha mondjuk a kollégám ropogtat valamit 5 percig az nem zavaró, de ha már 5 órája csinálja az eléggé zavaró tud lenni

2022. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A ropogós zöldség hangja nem zavar, még tetszik is, a többit figyelmen kívül tudom hagyni. Amikor valaki a fogán cuppog, attól én is szabályosan rosszul tudok lenni.
2022. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyesmiket meg sem hallom.

8-10-en dolgoztunk irodában, egyik telefonált, a másik az életét mesélte, a harmadik rádiót hallgatott, a negyedik evett, az ötödik tárgyalt a hatodikkal és a hetedikkel, ....stb.

Ha nem tanultam volna meg kikapcsolni, meg is őrültem volna.

2022. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na megint itt a mizofónias tinilany?
2022. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt normális egészséges ember figyelmenkívül hagyja?"

Igen.

2022. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem hallom...


Ha ez széleskörben problema lenne, senki nem járna étterembe...😂

2022. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves koromig nem is tudtam hogy azt, mikor beleharapok az almába, azt más is hallja😅

Hogy hányszor törtem meg anno a csendet az órákon a suliban😂

2022. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
7. Az alma reccsenése kifejezetten pozitív hangélmény 👍
2022. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy látom páran átsiklottak azon, hogy a kérdezőt is ezek a hangok egy csendes szobában zavarják, nem pedig egy munkahelyi vagy éttermi légkörben. Nyílván ha van valami más hang ami elnyomja akkor nem zavar, de ha például olvasnék egy CSENDES SZOBÁBAN és valaki elkezdene chipset zabálni vagy kekszet ropogtatni akkor az engem is zavna.

A munkahelyen azt se veszem ezeket, mert az alapzaj is nagyobb ennél.

2022. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Teljes mértékben utálom, ha valaki a közelemben eszik, iszik, pont ezért. Nem ismerem, de nem is szeretném azt, hogy valakivel elmenni kávézni, enni, részben pont ezeket elkerülvén nem megyek.
2022. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!