Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy roma nagyon kötődik...

Ha egy roma nagyon kötődik hozzám, keresi a társaságom akkor mondhatni megvan az összhang? Közöttük nőttem fel egy ideig, tehát meg van bennem is a viselkedés ha kell.

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

"tehát meg van bennem is a viselkedés ha kell."


Izolálni fognak...már kezdesz te is átalakulni cigóvá...béke poraidra...

2022. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Nekem ők nem idegenek, verekedtem párral annak idején, de mivel volt/van is közöttük haver így van vonatkozásom hozzájuk, nyilván nem én vagyok a jól szocializált magyar minta példánya.


#2

Ez nem azt jelenti hogy magyarokkal nem tudok szót érteni, csak annyit hogy ha megpróbálnak tőlem aprót kérni egy parkolóban és utána nekem állnak, akkor lecsapom akit tudok.

2022. febr. 9. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szoktak mondani magyar de latszik hogy ci.anyok kozott nevelkedett
2022. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#4

Tehát látni, hogy ki az aki a két világ között mozog(magyar-cigány).

Lehet lehúznak bennünket, de volt olyan egyetemet végzett ember, aki megszólt hogy ilyen hozzáállással miért ragadok meg egy szinten...

2022. febr. 9. 22:08
 5/12 A kérdező kommentje:

#6

:D Azért ez nem az a réteg :)

2022. febr. 9. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók...
2022. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ilyenek. Ratapadnak az emberre,nem lehet őket lerázni, aztan lehúznak
2022. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért kérlek írjátok minden szutyok szövegetek végére hogy szarkazmus vagy irónia.

Cringe

2022. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok. Te sem vagy akkor jobb, pontosan ugyanolyan szinten vagy. Az ilyen prolikat is megvetem bőven.
2022. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Ennyi rasszista embert mint itt Gyk-n nem látott még a világ :D jöhetnek a lepontozások pont leszarom.

Kérdező te meg döntsd el magadtól mit akarsz. Vannak cigányok akik tisztességesek és jók és többet érnek mint az itt lévő minta rasszista magyar. És vannak olyanok is akik egyszinten vannak az itt lévő rasszistákkal és megy a gyűlölködés,drogozás, szúrkálas mindkettő félnél. Egykutya hogy magyar vagy cigány tökmind1 a származása. Az számit hogy milyen emberekből áll az a társaság ahova te ugymond tartozni szeretnél. Ha gengszternek hiszed magad hát hajrá de attól nem leszel magy gengszter hogy verekedtél már..


Én is verekedtem sőt a mai napig agyon verem az olyat (lehet cigány lehet magyar pont leszar.om) aki kötöszködik a másikkal. Volt hogy engem vertem agyon mert többen jöttek mint gondoltam de volt hogy mi a spanokkal csaptunk szét párat de ettől nem tartom magam gengszternek xd

Múltkor kb 2 hete akkora bunyo tört ki a discoba hogy kijöttek a rendőrök is akit értek vertek meg könnygázzal oszoltatták a népet. Kivételesen pont ilyen rasszista részeg parasztok kötöttek bele a cigányokba akik csak buliztak (táncoltak meg iszogattak és tűrték is egy jó ideig a beszólogatásaikat). Aztán az egyik cigány srác oda ment a másikhoz szólni neki hogy szeretné jól érezni magát a haverjaival legyen oly kedvesek hogy nem cigányoznak meg utálkodnak velük. A másiknak pont ez kellett egyből elkezdte tenni magát hogy így csicskul a cigány úgy csicskul aztán ő becsicskult mikor kapott egy álast XD utána meg verekedett mindenki mindenkivel de ilyen ez a popszakma :D

2022. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!