Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nehezemre esik...

Mit tegyek? Nehezemre esik elolvasni hosszabb szövegeket és koncentrálni sem tudok rá, folyton elkalandoznak a gondolataim, nincs türelmem végigolvasni semmit.

Figyelt kérdés
Van erre valami tippetek?

2022. febr. 10. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyanra tudsz koncentrálni ami érdekel, vagy csak az érdektelen dolgoknál kalandozol?
2022. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyit nyomogatod a telefont? Könnyen lehet, hogy gyerekkorod óta ehhez szoktál hozzá, más típusú az információszerzési módszered, ami sajnos most hátrányos...
2022. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismeros, volt egy idoszak amikor rengeteget instaztam/tiktokoztam es az agyam hozzaszokott a gyors szorakoztatashoz, turelmetlen lettem es ha valami 15-20mpnel hosszabb akkor inkabb tovabbmegyek. Valamint mar nem is olvasok annyit amennyit regebben olvastam, szerintem nalad is valami hasonlo lehet az oka. Probalkozz az olvasassal, legyen az akarmi, eloszor rovidebb cikkek jok lennenek kezdesnek, utana noveld a mennyiseget. Es ha sokat netezel vagy ilyesmi akkor rakd el a telod es kapcsold ki rajta a netet hogy amig olvasol ne jojjon ertesites stb.
2022. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!