Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem ver szét az ideg...

Csak engem ver szét az ideg ettől? Elmegyek háziorvoshoz egy receptet feliratni, az előttem lévő öregasszony meg 40 percet beszél a dokival a magánéleti dolgairól, és nem tudok haladni.

Figyelt kérdés

#pofázás, unatkozás, idegbaj
2022. febr. 10. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak téged.


Most jobb egy picit?

2022. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de honnan tudod, MIRÖL beszél az öregasszony az orvossal?????


Ha meg idegbeteg vagy, akkor elöre telefonálj be, hogy X gyógyszer szeretnél feliratni, normál helyen akkor már ott a recept, amikor odaérsz, kivéve, ha nem felírható, vagy csak vizsgálat után

2022. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hallottam!

Töltött káposzta meg unokák!

2022. febr. 10. 17:27
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Volt időpontod?
2022. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Menj akkupunkturara vagy bioboltba. Haziorvoshoz csak sz unatkozo emberek jarnak. Kulonben se aegit az orvos. Csak kiserleteznek rajtad pofatlanul es dragan.
2022. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Engem az idegesit, amikor h.orvosok nm írnak fel telefon vagy üzenet alapján gyógyszert, hanem ezt csinálják.

Covid előtt is felírta így miénk..

2022. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mert én időpontra megyek és odanyomulok, hogy elnézését kérem, nekem vissza kell mennem melóba, nem azért jöttem 10-re, hogy délben is itt legyek.


Amúgy ha normális a dokid, felhívod, hogy ez és ez van és feltolja a felhőbe a receptet, aztán gyógyszertárba elég bemenned egy tajkártyával meg személyivel és kiadják.


Ez igaz arra is, ha szakorvos által felírandó gyógyszerről beszélünk (fogamzásgátló, nyugtató, akármi). Csak akkor szakorvosi felhatalmazás kell és utána azt bevinni a háziorvoshoz, amivel már ő is tudja írni a következő kontrollvizsgálatig.

2022. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Humor Herold ***** válasza:
95%

Hehe...aztán bejutsz, megméri a doki a vérnyomásod és csodálkozik hogy 200 :D

Nálunk úgy megy hogy aki receptet irat csak fel, szokásos gyógyszerekből,azoknak az asszisztens elintézi.Nem kell külön várakozni.Csak míg felírja a receptet a doki meg aláfirkantja.Nem kell bemenni hozzá.Nyilván ha nincs semmi változás vagy probléma.Akkor felesleges is feltartani a betegeket ilyenek miatt.Növelni a várakozók számát.

Manapság meg már marhán divat lett hogy nem is lehet odamenni mert covid van, odaszólsz telefonon, felküldi a felhőbe aztán mehetsz a gyógyszertárba érte :)

2022. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
#3 Azért kicsit több fegyelmet.. Méghogy a töltöttkáposzta nem komoly téma...üss a szádra...😤
2022. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

"az előttem lévő öregasszony meg 40 percet beszél a dokival a magánéleti dolgairól"


Az meg van, hogy te is a magánéleted ügyében mentél oda?!

A doki helyett meg ne döntsd el, hogy kivel mennyi ideig foglalkozik.

Amúgy hallgatózni is csúnya dolog.

2022. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!