Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem ver szét az ideg...

Csak engem ver szét az ideg ettől? Elmegyek háziorvoshoz egy receptet feliratni, az előttem lévő öregasszony meg 40 percet beszél a dokival a magánéleti dolgairól, és nem tudok haladni.

Figyelt kérdés

#pofázás, unatkozás, idegbaj
2022. febr. 10. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom a kérdezőt, ennyi kötekedő hülyét, mint itt :d Persze, utolsó, biztos a töltöttkáposzta az orvosilag releváns és azért mondta el a néni.
2022. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

11.

A néni ott beszéli ki magából a gondjait,

te meg itt teszed pont ugyanazt!!!

2022. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%

A legtöbb idős embernek az egyetlen kapcsolódási pont az orvos. Néha (gyakran) azért mennek oda, hogy végre valakivel beszélgethessenek. Orvossal, nővérrel, más várakozó emberekkel. Nem mondom, hogy helyes dolog másik beteget, esetleg tényleg csak receptre váró embert várakoztatni, de valahol megértem őket is, és az orvost is.

Egy jó szó néha többet ér, mint a gyógyszer.

2022. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Itt a gyíkon -szinte- mindenki pont ugyanazt csinálja mint a néni az orvosnál.

Csak ő az ismerős orvossal személyesen beszéli meg a gondjait és nem az interneten teszi ezt vadidegenekkel mint itt mindenki a gyíkon.

2022. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Igen, csak a gyk-n nem húzza ezzel senki senki idejét. Aki nem akarja, nem olvassa. Ő meg orvosi időpontra ment oda.
2022. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Űgy van te is föltartasz minket mint a néni az orvost. Esetleg annyít segíthetünk, hogy felirunk neked egy receptet.
2022. febr. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Én mondjuk bekopognék nem is egyszer, én nem érdekelne,hogyha ezen az orvos is pampogna.
2022. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

"Űgy van te is föltartasz minket mint a néni az orvost."


Te ide időpontra jöttél? Nem? Akkor nem tart fel. Lapozz, senki nem kötelez, hogy a gyk-t olvasgasd. Ő viszont azért ment oda, mert igénybe akarta venni a magyar egészségügyi ellátást, amiért tb-t fizet. Én is rohadt ideges lennék, ha fél órát kéne várnom, hogy Kató néni elmondja, mi van a macskájával. Mondja el az unokáinak, vagy akinek akarja.

2022. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, de milyen rendelö az, ahol kint mások hallhatják, amit a bent lévö az orvossal beszél?????

EZ mindenféle oprvosi és etikai elvárásnak ellentmond, sokkal problémásabb, mint ha valakinek várakoznia kell fél órát.

2022. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyanitom, hogy rossz hallás miatt hangos beszélgetés zajlik, és ha nem is minden, de idönként pár szó hallhato az ajtó előtt álloknak.
2022. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!