Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek magatokat,...

Hogy jellemeznétek magatokat, milyenek vagytok? Más emberek szerintetetek milyennek lát titeket? Mellékneveket, jelzőket, tulajdonságokat várok. Belsőket.

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 08:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált - ezzel mindent el is mondtam :D
2022. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval? Balf..sz :D
2022. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem fejted ki, utolsó. Jobban szeretném. Lehet, hogy te szívesen jellemzed magad egy szóval, én szívesebben venném, ha ebből egy hosszabb leírás lenne. Meghallgatnám a balfasz szó jelentését a te értelmezésedben, illetve a téged annak látó emberekében. Köszi.
2022. febr. 11. 12:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Saját jellemzésem:

introvertált, törődő, figyelmes, intelligens, empatikus, mosolygós, tisztelettudó, humoros, kedves, jó emberismerő; tudatalatt elemzem az emberek testbeszédét, mimikáját, így könnyen ki tudom őket ismerni.

Viszont sajnos néha még így is előítéletes is vagyok (erről nagyon szeretnék leszokni, már haladok vele), ha valamit nem akarok megcsinálni, de mégis meg kell, akkor hajlamos vagyok félvállról végezni az első koppanásig, és szégyellem, de néha arcokat is vágok. Utána rendesen 100%-ot teszek bele. Lusta is tudok lenni, és hajlamos vagyok a depresszióra és szorongásra is. Néha túlzottan másokat helyezek előtérbe magam helyett. Tavaly történt ez-az és sikerült megváltoznom, előtte sajnos a türelmetlenség is jellemző volt rám, és néha az is, hogy hagytam, hogy az érzelmek irányítsanak az eszemmel szemben. És nem vagyok valami ügyes első benyomásoknál :) (önbizalomhiány és kicsi szorongás is) És konfliktuskerülő is, bár már ez is változott. Esetenként önállótlan is, de ezen is változtatni kezdtem.


Másoké:

intelligens, nagy szókincsű, empatikus, tisztelettudó, önzetlen, maximalista, akire mindig lehet számítani, becsületes, szavatartó, gyengéd, törékeny, akinek jó a közelében lenni. Ezt valahogy úgy magyarázták el, hogy amikor jelen vagyok, nyugodtabbak és valahogy "pozitív energiát sugárzok". Jó hallgatóság vagyok, akihez szeretnek tanácsért fordulni, vagy épp egy kis lelkizésért. Azt amúgy sokszor tapasztaltam, hogy mind írásban, mind szóban elég hamar komolyabb, mélyebb témákra is váltanak velem. Nem egyszer jártam már úgy, hogy elmeséltek nekem valamit és a végén hozzátették, hogy meglepődtek azon, hogy kikívánkozott belőlük, mert nem szokott róla beszélni/túl személyes vagy hasonló. Biztonságot/biztonságérzetet, melegséget árasztok, és azt is mondták már, hogy bizonyos emberekkel való találkozásomkor szinte csillog a szemem és azt éreztetem velük (vagy már csak a jelenlétemmel), hogy minden rendben van/lesz és, hogy szívesen látottak.

Embertől függően megkaptam már, hogy csendes/néma vagyok, de azt is, hogy be nem áll a szám.

Karótnyelt, szerencsétlen, szociálisan kínos, bátortalan, önbizalomhiányos, esetlen, önállótlan, arrogáns, nagyképű. (az utolsó kettő sajnos egyfajta túlkompenzálása lehet a régen extrém önbizalomhiányomnak)

Szóval eléggé vegyes az egész.

2022. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szomorú, elkeseredett, enervált, energiahiányos, türelmetlen, magánykedvelő, de kreatív és jószívű.
2022. szept. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!