Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Viccesnek vagy cikinek találjá...

Viccesnek vagy cikinek találjátok ha valakin lukas zokni van rajta?

Figyelt kérdés
Pl ahol ismerősnél vagy esetleg házibulikban ahol le kell venni a cipőt, és egyes férfiak vagy nők szorongva ülnek és némelyikük takarja is a zoknis lábát ahogy csak tudja mert lukas lett, van olyan is aki viccesnek találja hogy lukas, hiszen vele is előfordult már, míg mások cikinek találják, nektek mi a véleményetek ha valakinek kilukad vagy lukas zokniban van? cikki vagy viccesnek vélitek?

#lyuk #cipő #zokni #szorongva
2022. febr. 11. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Ciki!
Vicces!
Nem zavar ha lukas a zokni!
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem elég ciki. Főleg ha már nagy a lyuk.
2022. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem különösebben érdekel, nem szoktam mások lábát bámulni.
2022. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor azért tud ciki lenni ha látványos a lyuk. Ha nagy a lyuk a zoknin az azért nem véletlen baki,bár különösebben nem érdekel.
2022. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha a zoknija lukas, a gatyája meg vonalcsíkos lehet.
2022. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Multkor lyukas volt nekem is edzoteremben. De nem erdekelt,levettem a cipom,mert olyan gyakorlatot akartam csinalni,amit mezitlab kell. Kicsit ciki, de fontosabb, hogy azt a gyakorlatot megcsinaljam. Amugy nem csoportos oran voltam, csinalhattam volna masik gyakorlatot is,amit cipoben is lehet.

Aztan hazamegyek es a zoknit vagy kidobom vagy beteszem a varrnivalokhoz, ennyi. Nem csinalok belole nagy ugyet.

2022. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-osvagyok, mondjuk,ha elegans cipoboltba megyek es draga cipoket probalgatok, ott azert mar ciki! Olyankor vennek gyorsan egy uj zoknit.

Ha orvoshoz v. cipoboltba megyek,probalok mindig uj vagy ujabb zokniban menni. Mert ott, abban a 10000 watt fenyben minden hibaja felnagyitodik a zokninak!

2022. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az iskolában se tartotta senki sem cikinek. Egyszer valaki elkezdett gúnyolódni a másikon, de senki sem vette komolyan, bárkivel megesik.

Volt olyan lány osztálytársam, aki táncórán felemás zokniban volt🤷‍♂️ Nem tudom hogy most divatból vagy miért, de utánna a többiek is sokszor felemás zokniban mászkáltak😂

Pedig nem egy zsákfalu napbarnította kölykei jártak abba a suliba.

Mondjuk ez is olyan hogy csak addig ciki, amíg valaki fel nem vállalja hogy ő leszarja, aztán szép lassan mindenki csatlakozik hozzá... Hogy én hány nagy/ kislábujjat láttam előbújva rejtekhelyéről😂😂

2022. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pici/közepes lyuk nem ciki, nagy lyuk szerintem az. Mármint engem magamon nagyon zavar ezért másnál sem értem, hogy bírja elviselni. Mélyszegénység más, ott nem a ruha a fő prioritás, de egy átlag anyagi helyzetű embernél elvárható, hogy ne tátongjon 3 centis lyuk a zokniján
2022. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicces,de nem zavar:)
2022. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!