Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a legjobb csaj a mostani...

Ki a legjobb csaj a mostani Exatlonban szerintetek? Vagy pedig srác, ha lányok válaszolnak. Csapatonként mondjatok egy embert légyszi

Figyelt kérdés
Külsőre értem leginkább. Mivel srác vagyok a csajokat említem, most már egyértelmű, hogy Bogi. Korábban amikor láttam róla képeket is tetszett már. Bajnokok közül pedig Janka. Szóval igen, mindkettő olyan, akik kicsit később jöttek. Nézzük ti kit mondtok, remélhetőleg nem csak nekem tetszenek.

2022. febr. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Virág Andris!!💗💗😩
2022. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Gréti is jó szerintem, meg Dorci is, de vele a 2. évadban történtek miatt nem szimpatizálok
2022. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Somhegyi Krisztián és Virág Andris 😇


A Kihívó fiúk közül egyik sem.

2022. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Miora szám egy cipőboltban? Rossz a kategória.
2022. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért lettem lepontozva? 🤔 "Kedves" 75%-os 🤦🏻‍♀️
2022. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha rám gondolsz (#2 vagyok), akkor egykoron biztosan 75%-os lehettem, de mint látod, már nem vagyok annyi ugyanis lepontoztak engem is úgy, ahogyan téged. Gyanítom gyerekes visszavágás szeretett volna lenni, csak sajnos elfelejtettél meggyőződni arról, hogy biztosan igazad van-e. Elarulom, nincs.
2022. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Bajnokoktól Dorka, ill. Janka (nem tudok dönteni kettejük közül), Kihívóktól Bogi.
2022. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!