Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor éltétek a fénykorotokat?...

Mikor éltétek a fénykorotokat? Mikor volt a legjobb időszakotok és miért?

Figyelt kérdés

Nekem most. Jó a munkám, egész jól keresek, boldog a párkapcsolatom, nincsenek toxikus emberek az életemben, nemrég költöztem külön a szüleimtől, a saját lábamon állok. A szórakozási lehetőségeim sajnos a covid miatt nem teljesek, az még hiányzik mondjuk.


De pl. egyik barátnőmnek az egyetemi évei voltak a legjobbak, bulizás, barátok, függetlenedés, nem volt annyi szabály stb., most meg, hogy dolgozik, hiányzik neki a régi élete.


2021. dec. 30. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Én mostanában élem a 2. fiatalságomat. Józsi bácsi 64F
2021. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, mindig láttam a környezetemben lévő igazságtalanságokat, nyomort, sötét dolgokat, nem csak a szépet és jót.
2021. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20-28 között.
2021. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Olyan 27-30 éves korom között éreztem azt, hogy gyűlik a pénz, lett jogsi, kocsi, gyűjtöttem lakásra, van hobbim, barátaim.


Ebben az évben 33 évesen érzem azt, hogy megragadtam egy szinten.


Munkahelyünk erősen stagnál, alig volt projektünk, úgy érzem ahelyett, hogy fejlődnék, előre lépnék, csak stagnálok, visszafejlődöm, motivációim a béka segge alatt.


Lakást vettem, de nem az az álom az sem, csak egy szar panellakás.


Nyilván majd kialakul, de a felújítása elviszi a pénzem, energiám és még sehol nincs a vége. De ha vége is lesz akkor is csak egy zajos panellakás marad külső kerületben.


Kicsit lehangolja az embert, hogy sok év kemény munkájának ennyi az eredménye, egy szaros panellakás hitelre. És akkor még mindig örülhetek, hogy nekem legalább sajátom van.

2021. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
A 90-es évek, akkor mindig, mindenből lehetett pénzt csinálni.
2021. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Anyagilag most, de szellemileg szerintem valamikor 20-26 éves korom között.
2021. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig az aktuális koromban élem a fénykoromat, kb 25-30 éve.
2021. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetemi éveim jók voltak, rengeteg koncert, nyaralások, diák munkát is szerettem csinálni. Most kint élek Angliában több mint 2 éve, itt is elég jól vagyok, sok új ismerős, rengeteg kirándulás (nagyobb nyarás a covid miatt nem megy) tavasszal tervezek költözni Brightonba (anglia déli része, tengerparti város) úgyhogy elég jól elvagyok, mindig vannak terveim és céljaim, így nem tudom miért és mikor jönne el egy rosszabb időszak.
2021. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem úgy 20-23 között.


Egyetemen voltam, reál, de mégis könnyű szakon, bejárósként.

Baromi jól beosztottam a tanulást a saját képességeimhez mérten, így szabadidőm is volt és jó jegyeim, nem egy félévben évfolyamelső voltam baromi jó ösztöndíjjal. TDK, aztán OTDK-t szervezett az egyetem, minden szutyok TDK-t továbbnyomott, miénket is, így viszont köztársasági ösztöndíjra is jogosult lettem. Keveset diákmunkázgattam is.


Sportoltam, túrázni jártam, önkénteskedtem (állatmenhely és környezetvédelmi szervezetek), kirándulgattam valamennyit (nem brutál sokat, nem vagyok nagy utazgatós), sok programot szerveztem barátokkal.

Sokat fejlődtem személyiségileg is (aspergeres vagyok), voltak barátok az egyetemen, néha közös programok is velük. Úgy a harmadik-negyedik félévben elértem arra a pontra, hogy nem érdekelt, ki beszél ki vagy ki utál, elvoltam 5 emberrel, akikkel jóban voltunk.

Volt időm otthon hobbizni, olvasgatni engem érdeklő dolgokat.

Ismerkedtem srácokkal, lett is egy aránylag rövid, de komoly kapcsolat tele tervezgetéssel, kirándulással.


Otthon lakva, bejárósként, sok ösztöndíjjal, némi diákmunkával a pénz is csak gyűlt és gyűlt illetve kaptam is. Valami 3 millióval indultam neki a felnőtt életnek, mondanom se kell, már csak 6-számjegyű van belőle.


Testileg is ekkoriban voltam a csúcson, pedig most egészségesebben élek. Nyilván egyelőre lassan, de azért már öregszem biológiailag.


Amióta dolgozom, azóta minden rosszabb, nomeg dolgozni se szeretek.


29N

2021. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is most az eddigiekhez képest. Már csak a saját otthon és a háziállatok hiányoznak az életemből, ha az is meglesz, akkor lesz majd a fénykor fénykora :D
2021. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!