Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb személyiségtípus az MBTI 16 változata közül? Miért?

Figyelt kérdés
Melyikkel tudtok azonosulni nagyon, a hozzátok legközelebbi emberek milyenek? Melyikek lennétek szívesen?

2022. febr. 2. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyiknek megvan a maga erőssége, számomra nincs "legjobb". Egyik típus ebben jó, másik abban. Nekem megfelel a sajátom (ISTJ), nem lennék másik.
2022. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legjobb, ahogy az emberek között sincs olyan, h valaki mindenkinek és minden szempontból tökéletes. Mindegyiknek vannak előnyös és előnytelen tulajdonságai, amit egy másik személyiségjegyű ember így vagy úgy értékel: negligál vagy épp felnagyít. Ez egy társasjáték.


BTW Másfél éve megcsináltam a tesztet, azóta is emésztem az eredményt. Szóval, ha azért írtad ki, mert nem felhőtlen a boldogságod, hát nem vagy egyedül. ezt a békát le kell nyelni :-)

2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Mojjo ***** válasza:
95%
@2: Mi jött ki, amit ennyire emészteni kell? :)
2022. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
INFJ
2022. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kedves második! :D. Ne érts félre, mostanság több,mint felhőtlen. De azért érdekel mi jött ki, elárulod?
2022. febr. 2. 15:03
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

5 ös


Hehe én meg enfj. Elvileg tök jól kijönnénk de kitudja

2022. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4*es, 6 os voltam
2022. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

6: ki tudja. mindjárt megnézem :-)))


2, 4

2022. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Elképzelhető :-)
2022. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Most így hirtelen nem tudom.

Kitöltöttem kb. 5 éve és kitöltöttem pár hónapja és más eredmény jött ki, amit valahol alá is tudtam ír i, mert megvaltoztam, de hogy ezek konkrétan mik voltak azt nem tudom, de anno mindkettővel elégedett voltam.


Mindenesetre én teszek ezekre a betűkre. Egy kérdés foglalkoztat, hogy milyen emberré akarok válni és milyen utat kell megtennem ehhez.

2022. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!