Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De hogy létezhetnek ennyire...

De hogy létezhetnek ennyire hülye nők? ennek van valóság alapja (A Tinder csaló)

Figyelt kérdés

Nem néztem meg a filmet még, de tudom miről szól a lényeg annyi hogy megtörtént események alapján van (de én ezt nem tudom elhinni). Szóval van egy pasi aki elhúzza a mézes madzagot pár idióta libának 5 csillagos szállodába viszi őket, magán repülő géppel viszi őket ide-oda...erre a csajok hogy "olyan volt az egész mint egy álom"


Erre meg a lényege annyi hogy a srác kér tőlük nem kevés pénzeket, lényegében kifosztja őket, és ez a sok hülye nő oda is adja bármennyit kér. De szerintem ez irreális, én akkor sem adnék ennyi pénzt senkinek, ha napi 5-ször leszopna, Angelina Jolie lenne, egyszóval soha...150 ezer dollárok meg ilyesmi??


Ennyire buta nők vannak de most komolyan? Vagy ez az egész film csak arra való hogy idegesítse a népet...mert kb arról szól az egész, hogyha jól megdugod a csajt, azt csinálsz vele amit akarsz...


2022. febr. 12. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Tipikus film!



A valóságban nőtől pénzt szerezni nehezebb mint a NAV-tól!

2022. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ezaz...ezért nem értem én sem :D
2022. febr. 12. 23:12
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Keress rá a romscamekre, military romance és hasonló címszó alatt is sok hasonlót fogsz találni. Még különösebben bizonyítani se kell, mint ahogy ez a csávó csinálta, mégis rengetegen bedőlnek. Jellemzően külföldi kiküldetésen lévő amcsi katonáknak adják mi magukat, elvàltak vagy halott feleséggel, gyerekkel, akit imádnak. Eljövök hozzád, meglátogatlak, így szerelemem, úgy örök bódottá... aztán beteg lesz a gyerek, kérlek segíts, hogy megműthessék. Vagy küldök neked drága ajándékot szerelmem, csak az "illetéket" nekem nem engedik kifizetni, ide meg ide utald át kérlek. Vagy elindultam hozzád, de kiraboltak a reptéren, kérlek, küldj annyi pénzt, hogy felszálhassak a gépre.

A végtelenségig tudnám sorolni. Itthoni példák is vannak, nem is egy, a magyar nőket is átvágják. Nemzetközi viszonylatban pláne.


Jellemzően a negyvenes-ötvenes, öregedést még elfogadni nem akaró, magányos és/vagy elvált/özvegy nők a célpontok. Akik annyira vágynak a romantikára, hogy néhány szónak bedőlnek. Ne tudd meg, anyámat, anyósomat is hány ilyen találja meg. És anyám pl be is dől mindnek, mert mi van, ha most nem csaló, miért ne írhatna rá egy külföldi férfi.

2022. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem láttam a filmet, de tervezem, hogy megnézem, és akkor mondok róla véleményt.

Így láthatatlanban azt tudom mondani, ha egy csávó biztosan nagyon jóképű és jó a beszélőkéje és emiatt a nőknek nagyon tetszik, akkor lehet őket manipulálni, aki erre vevő. Főleg, ha jó vele együtt lenni és szexben is jó lehet. Ha már kialakul valamilyenfajta érzelmi rész, vagy belebolondulás a nő részéről, akkor könnyebben lehet átverni. Előadhatja a férfi, hogy anyukája nagyon beteg és orvosi ellátásra szorulna, de nincs rá pénze kifizetni és nem tudja mi tévő legyen. Erre ha olyan a nő lehet felajánlja a pénzét neki. Ezek főleg labilis, lelkű nőknél működik.

2022. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Beszarok ezen...nem ártana komolyabban foglalkozni akkor a témával :D
2022. febr. 12. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Az amerikai pite megvan?

Na abból is miért lett 9 rész? Kb a harmadikig volt értékelhető...

2022. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Akkor esetleg nézd meg előtte? Nem hihetetlenül eltúlzott.


Szintén a Netflixen, szintén új tartalom az Inventing Anna c. 9 részes minisorozat, egy valóban megtörtént, 4 éves New York-i csalássorozatról, amiben egy random (esélyesen pszichopata) lány a komplett felső tízezerrel elhitette, hogy ő is közéjük tartozik és dollármilliókra húzta le őket.


Amúgy meg a Tinder Swindler még az átlagnál is jóval jobban élő nyugati nőkről szól, akiknek nem az életük múlt azon, hogy ennyi meg annyi pénzt szánjanak arra, amit akkor a boldogságuk zálogának gondoltak.

2022. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem értettem én sem, ez a pasi nem is helyes. Alig találkozott a csajokkal és egy hónap után pénzt kért. Adott volna neki a fene. Persze aki nem adott, arról nem szól a fáma. Meg miért a friss barátnőtől kér, ha gazdag a család?? Életszerűtlen, hogy átlagnő rögtön elmegy repcsivel első randira. Ha meg nem átlag, hanem gazdag körökben mozog, kiszúrta volna, hogy a pasi kamu. Szóval ezek a buta libák azért a pénzre mentek. Még csak a pasi családját sem látták.
2022. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyilván a pénzre mentek...legalábbis a trainlerből azt lehetett látni. Én meg azt is meggondolom kétszer hogy meghívjak valakit piára (nőre gondolok) :D...azért ez a meglepődés, hát mindegy valaki így valaki úgy.
2022. febr. 12. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Engem mondjuk nigériaiak akartak lehúzni. De hihetetlen, milyen kifinomult a technikájuk.


Utazó “üzletasszonynak” adta ki magát. IP-cím alapján mindig onnan jött a mail, ahol állította, hogy éppen van.


Egy csaj még fel is hívott. Aztán, skype. Akkor 10 éve tudtam meg, hogy van fake-webcam szoftver.

2022. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!