Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A halálközeli élményeknek van...

A halálközeli élményeknek van valóság alapja szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:01
 1/10 anonim válasza:
83%
Én hiszek benne, elég sokan beszámoltak hasonló élményekről, valószínűleg az agy generálja ezt és nincs köze a túlvilághoz, bár majd megtudjuk egyszer.
2021. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem
2021. dec. 28. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Van, csak nem úgy ahogy sokan szeretnék. Kutatásokkal be van bizonyítva, hogy az agy produktumai ezek a dolgok. Szóval sajnos nincs lélekvándorlás, sőt lélek se, az egész csak a hormonok, és a receptorok ügyes kis trükkje.
2021. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oxigénhiányos agy sokmindenre képes. Illetve az agy sokkos, extrém stresszes, adrenalinnal túlterhelt helyzetben.
2021. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

#3 Van pár olyan eset amikor emberek még gyerekkorukban emlékeznek az előző életükre. Valós személyeket es helyszíneket neveznek meg pedig még tudniuk sem kellene róluk mert még csak gyerekek. Rengeteg dokumentáció van ezzel kapcsolatban. Ezt mivel magyaráznád.


Én valahogy nem tudok elzárkózni ettől az egésztől. Szerintem van lélek és biztos vagyok benne, hogy lélekvándorlás is. Esetleg más elven "működik" mint azt gondoljuk. De ettől független létezik.


A halálközeli élmény pedig valóban az agyhoz köthető. Az idézi elő. Nem sok köze van a lélekhez.

2021. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Esetleg van lelkünk, de az ettől a tudattól, amit egonak nevezünk független. Rajtunk keresztül tapasztal a lélek ránk csatlakozva, de mi csak érzékcsalódás vagyunk mellette.
2021. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kollégám borult fel motorral és megállt a szíve.

Azt mondja, hogy frankón jött a fehér fény meg minden, de visszafordult.

Tehát olyan volt, mint egy álom.

2021. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, kérdező: nem véletlenül kérik azt itt, hogy mielőtt kérdeznél, nézd végig a hasonló kérdéseket.

Legalább 4 alkalommal részletesen meg lett minden beszélve erről.

Leírjuk ötödször is?


NAGYON röviden:

a fényalagút a szem működéséből következik, a testen kívüli élmény és a személlyel találkozás az agy testkép központjának rossz működéséből, az álmok pedig egy agy által termelt, igen erős kábítószer miatt vannak.

2021. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

"Van pár olyan eset amikor emberek még gyerekkorukban emlékeznek az előző életükre. Valós személyeket es helyszíneket neveznek meg pedig még tudniuk sem kellene róluk mert még csak gyerekek. Rengeteg dokumentáció van ezzel kapcsolatban. Ezt mivel magyaráznád."


Azzal, hogy a gyerek hallott valahonnan az adott személyről, helyszínről, és hozzákölti a mesét, hogy ő ott élt egyszer meg az az ember volt előző életében. Ennyi. Nekem is váltig állította az egyik rokon gyereke, hogy ő tud spanyolul, mert Spanyolországban élt előző életében. Kértem, hogy mondjon valamit spanyolul. Elkezdett hablatyolni, egy árva spanyol szó nem volt benne. Mikor mondtam neki, hogy ez nem spanyol, akkor meg megsértődött, hogy dehogynem, én azt nem tudhatom, mert én nem voltam spanyol előző életemben. XD Nehogy már elhiggy minden hülyeséget, amit a gyerekek állítanak!

2021. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat
2021. dec. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!