Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a szokás amit a legjobba...

Mi az a szokás amit a legjobban utálsz és mi az amit a legjobban szeretesz magadban?

Figyelt kérdés
Nemedet és a korodat is írd meg.

2022. febr. 14. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettő egyben a naivitásom. Szeretem, mert gyermeki ártatlansággal vagyok képes hozzáállni minden emberhez, minden helyzetről a legjobbat feltételezem, és HA eszembe jut, hogy máshogy is lehetne, nem foglalkozom vele, mert a jót feltételezem, bízom az emberekben. A hátulütője nyilván az, hogy nem mindenkiben lehet megbízni, és kaptam már 1-2 nagyobb pofont az élettől emiatt
2022. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok, 19 éves lány vagyok, ez lemaradt
2022. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

(még mindig 1-es vagyok)

Lehet, hogy félreértettem, mert végülis ez nem szokás

Akkor valóban a kérdésre válaszolva: ha nevezhető szokásnak, akkor a halogatást utálom magamban a legjobban

A másik oldal pedig, hogy minden nap olvasok egy kicsit, enélkül nem telik el nap, mert este lefekvésnél hiányérzetet hagy maga után :D

2022. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem magamban azt hogy nagyon állatbarát vagyok,ugyan úgy kezelek egy állatot szinte mint egy embert.

Nem szeretem magamban hogy kissé naiv vagyok.

2022. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló írását nagyon át tudom érezni, sokmindenben magamra ismertem benne 😀

A halogatás nekem is a leggyűlöltebb szokásom, ebből a szempontból borzasztó gyenge jellem vagyok. Viszont amit szeretek magamban, hogy egyedül is teljesen jól el tudom foglalni magam, és ki tudok kapcsolódni, nem vagyok mindig rászorulva arra, hogy társasággal tartsak programokat.

Tudom, ez nem hangzik olyan nagy dolognak, de sokan a környezetemben teljesen elveszettek, ha egyedül kell mondjuk elmenniük valami programra.


28/F

2022. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utálom: hiszek az embereknek, nem merek ellentmondani.

Szeretem: kitartó vagyok feladat tekintetében. (F39)

2022. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom: túl jóhiszemű vagyok szeretem: kitartó és szinte kizökkenthetetlen vagyok munkában (31N)
2022. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem: jól megértem az embereket, sokmindenről tudok beszélgetni, könnyen ébresztek bizalmat másokban. Általában el tudom kerülni a vitát, sőt még valamennyire békíteni is tudok.

Utálom: lusta vagyok, halogatós, sokszor rendetlen, sokszor nagyon bizonytalan


Szeretem és utálom: még ennyi idősen is sokszor naiv, álmodozó vagyok. Mindenkiben látom a jót, még a rossz emberekben is, ha akarom őket is megtudom érteni. Emiatt viszont egy valakivel szinte az egész életem tönkretettem, és mégse változtam. Most hogy már kezdek kilábalni a lelki részéből, ujra nagyon sokmindent meg tudok érteni, csak a másik fejével kell látni. Ez egyszerre áldás és átok.

37n

2022. febr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, hogy sokszor egy lusta dög vagyok. Hasznosan is eltölthetném sokszor az időmet, erre csak telefonozok, gépezek, halogatok, kifogásokat találok, hogy valamit miért nem vagy miért nem akkor csinálok meg és mindig várok valamire, hogy majd ha ez meg az lesz, akkor jobb lesz, akkor megcsinálom stb.

Amit szeretek, hogy jó az időbeosztásom, mindig pontos vagyok, betartom a határidőket, nem kések.

2022. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utálom: halogatás

Szeretem: kitartás

N40

2022. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!