Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Burokban nevelkedett emberek,...

Burokban nevelkedett emberek, mi volt a legnagyobb pofon az élettõl?

Figyelt kérdés

1. Vannak emberek, akik szándékosan keresztbe tesznek a másiknak. Irigységbõl, rosszindulatból, poénból.


2. Hogy az emberek mennyit szexelnek. Nagyon sokat tanultam és dolgoztam sosem volt lehetõségem alkalmi kapcsolatokra


3. Hogy mennyi családban van tekintélytisztelet. Velem szemben voltak szigorú elvárások, de a szüleim mindig partnerként kezeltek. Néhány családban nagyon kemény hierarchia van. Pl apuka csúnyán néz és össszesrja magát a családi


3. Hogy Magyarországon, nem vezetõi pozícióban, Pesten a diplomások többsége 400 nettó alatt fel se kel. Én a 270 nettós béremmel kiugrottam a bōrömbõl


4. Sokan megengedhetik maguknak a tengerentúli nyaralásokat és sokan még életükben nem voltak nyaralni (amit én ismertem az a tisztes szegénység/alsó-középosztály


2022. febr. 15. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3. nekem is... Pedagógus családból származom, magam is pedagógus lettem. Sose gondoltam, hogy szegények vagyunk, de most, hogy felnőttem, és látom, hogy élnek az emberek (volt osztálytársak, akik más pályát választottak), hát elég durva. Jobb volt az az "amiről nem tudsz, az nem is fáj" - állapot...


Az 1-es szintén, de az igazából kábé akkor ért, mikor először kerültem "emberek közé", azaz bölcsibe, oviba. Nagyon megrázó volt, felnőve abszolút paranoid személyiségem lett, szerintem emiatt. De azért igazából mindig van "lejjebb", a nai napig sokszor lepődöm meg az emberek tetteit elnézve, hogy hogy lehet valaki ennyire gonosz, aljas.


Meg nekem az volt még nagy pofon, hogy tinilányként azt gondoltam, hogy ha nagyon szeretek valakit, vagy akár önfeláldozó vagyok vele kapcsolatban, akkor az illető ennek örülni fog, mi több, viszonozni fogja. Hát nyilván ez nincs így.

2022. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem fiatalon, hogy ezt a fajta kicsinyességet és rosszindulatot a legtöbben ki fogják nõni. Egyetemen kb. felnõttekkel voltam körülvéve, de bekerültem a munka világába és rengeteg a sggfej
2022. febr. 15. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire nem csak a pénz számít, hanem az is, hogy hogyan keresed meg és mit kapsz még mellé.


Illetve hogy az idióta számok mennyire nem számítanak. Sem az, hány emberrel voltál, sem az, hány ember vagy, sem az, hogy hány akármid van. Idióta emberek kitalálnak hülye számlimiteket és a többi csőgörény attól szorong, a való életben meg mindenki leszarja.

2022. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az ember csak kihasználni szeretik a másikat.
2022. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló, amiket leírtatok.Az emberi gonoszsàg, önzőség, hogy két fillérért sokan az anyjukat is eladnàk. Annyival egészíteném ki, hogy az is nagyon nagy pofon, mikor ràjössz, hogy a tehetség sz@rt sem ér, mindig az jut előrébb, aki jobban tud nyalni, vagy apuci, anyuci, férjecske ott van a hàttérben... undorító. És ha hót béna, akkor is ràmondjàk, hogy ő a jobb, hiàba ordít a különbség.
2022. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. Pont,amit a kérdező írt! Az egyetemen csak pislogtam, mikor mesélték a sztorikat, hogy ki kivel, mikor, hogyan volt már stb. Miközben én kb akkor vesztettem még csak el. Nálunk otthon a szexualitás tabu volt,mindennek magam néztem utána. Igazán arcon csapott , mikor először tapasztaltam meg, hogy csak kihasználnak. És itt kanyarodhatunk rá az 1. Pontra, hogy nem mindenki lesz kedves veled, nem mindenki fogja viszonozni, ha jó vagy hozzá.

Nemcsak a párkapcsolati vagy szexuális téren,de más területeken is így van. Munkában is rájöttem, hogy pl.nem kell mindent elvállalni, hogy mások megbecsüljenek. Pont az ilyen embereket égetik ki legelőször. Nem attól leszel a legjobb munkaerő vagy legjobb fej kolléga,ha csicska vagy.

Tényleg igaz, hogy elsősorban magadnak kell megfelelni, és a határaidat jelöld ki. Ne várd, hogy a világtól majd visszakapsz abból,amit adtál.

2022. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek naggggyon nagy részének beteg fétisei vannak. A tinédzser lányokra irdatlan mennyiségű férfi izgul, és animált gyermekekre legalább ugyanannyian (ha ez valakinek új, keressetek rá a loli kifejezésre), de a megerőszakolás és a saját családtagjaik is felizgatnak sok embert. És ez így...normálisnak van titulálva, pedig rohadtul nem az.


Még mindig nagyon sok a sötét ember. Rengetegen vallják azt hogy a nőnek kuss a neve, diploma nélkül az ember nem ér semmit, a férfi nem sír az milyen már, a gyerek az élet egyetlen célja, a tudományok és a kutatások azok ilyen alaptalan hülyéskedések, stb.

2022. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!