Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves, nyitott, segítőkész...

Kedves, nyitott, segítőkész személyiség vagyok. Egy férfi kollégám, aki csak közvetetten ismert ezt flörtnek gondolta. Mi az, ami a kettőt élesen elválasztja egymástól?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy a férfiak többsége már a normális viselkedést és egy mosolyt is flörtnek fog fel. Elkezd nyomulni és puffan, mikor a nő elutasítja. Sajnos sokan túl ostobák megkülönböztetni a két dolgot. Én már nem próbálkozom. Aki nem vonz, max fapofával elviselem a jelenlétét.

Aki pedig tetszik, az majd megismerheti a rendes énemet. Higgy nekem, ez sok konfliktustól fog megkímélni az életben.

2022. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
A flörtnek félreérthetetlen testi jelei vannak: kihívó és gyakori tekintet, póz, "véletlen" érintések.
2022. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyet nem csinálok.
2022. febr. 15. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Az választja el élesen a kettőt, hogy ha bajod van a kollégával, akkor nem itt panaszkodsz idegeneknek, hanem a munkahelyeden leállítod és tisztázod vele, hogy félreértette a kedvességedet.
2022. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
És honnan veszed, hogy flörtnek gondolta?
2022. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindenféleképpen beszélned kell vele, hogy neked ilyen az alapstílusod mindenkivel, és ne értse félre a szitukat.
2022. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!