Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki aki ondestruktiv...

Van valaki aki ondestruktiv mentalis beteg es normalis elet parhuzamat eli meg mindennap?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok es van egy jo par diagnozisom, naponta huzok szemetesszatyrot a fejemre mert annak van ket csomozhato vege es jol szoritja a nyakamat kizarva a levegot. Altalaban szedulesig, ajulasig csinalom, oszinten szivesen meghalnek szoval nem bannam, errol nem tud senki csak a pszichologusom.


De a lenyeg, hogyha massal vagy haverral, csaladtaggal beszelek olyan normalis vagyok, kommunikativ meg minden. Szerintem ki nem neznek belolem hogy milyen vagyok valojaban.


Viszont a masik ondestruktiv felem mindig ott van, nem nyugszik, ha hazamegyek lehet az az utolso.


Masok is ilyenek?


2022. febr. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

" 24 eves vagyok es van egy jo par diagnozisom, naponta huzok szemetesszatyrot a fejemre mert annak van ket csomozhato vege es jol szoritja a nyakamat kizarva a levegot "


Rosszul hordod a maszkot, úgy kell, hogy csak az orrot és szájat takarja el.

2022. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én OCD-s és depressziós vagyok, társaságban szintén nem vesznek észre semmit, amúgy meg elég rossz a helyzet.
2022. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

"ondestruktiv mentalis beteg"


Itteni nők 90%-a

2022. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!