Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Nafogáncsi Móker kérdése:

Mit tennél ha megtudnád hogy halálosan beteg vagy, nagyjából 2-3 hónapod van amíg tünetmentes leszel. Utána meg egyre nagyobb szenvedés?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Elrendezném az ügyes-bajos dolgaimat aztán beleugranék egy vulkánba. Ha már fixen meghalok heteken vagy hónapokon belül akkor tökösen akarok lelépni.
2022. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Beadatnám a covid oltásokat.
2022. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnék gombát, lsd-t, dmt-t, ha nem segítene semmit akkor meg heroin meg komolyabb dolgok hogy ne szenvedjek.
2022. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván drog, és drog ahogy bírom pénzzel, mellette innék, persze azért minőséget, még utoljára.

Szomorú kérdés... nem is akartam rá írni :(

2022. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Én megkönnyebülnék. Mostanában nagyon nem találom a helyem és vágyom a végére. Megkönnyebülnék, nem kell végig járjam azt a göröngyös utat, ami előttem áll, nem kell befejezzem az egyetemet, nem kell azon aggódnom, hogy miből és hol fogok megélni. Elengedném azt a rengeteg stresszt, ami körülvesz. A kutyáimnak szerető gazdit keresnék, megköszönném a körüköttem levőknek, hogy számíthattam rájuk és szép csendben elmennék :)
2022. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Élnék, ahogy eddig. A saját életem kudarcát ismerném el azzal, ha a közelgő halálom miatt máshogy kezdenék el viselkedni
2022. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából elsősorban az érdekelne a tünetmentes időszakban ki mit tenne.
2022. jan. 15. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Elrendezném a dolgaimat, megbeszélném a dolgot a szeretteimmel, aztán jöhet a bakancslista.

Ha elviselhetetlen lenne már a fájdalom akkor kinyírnám magam.

2022. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Felmondanék a munkahelyemen és itthon bepótolnám azokat a filmeket, amiket még nem láttam de szeretnék megnézni, illetve vennék kb. 10 db könyvet, amit olvasnék esténként. Eljárnék étterembe és végig kóstolnék mindent, amit eddig nem mertem kipróbálni. Sokat futnék, kerékpároznék, túráznék, és bejárnék pár helyet amikhez érzelmileg kötődöm.


A végén elbúcsúznék attól a kevés embertől, akik fontosak számomra. Ezután valami kevésbé fájdalmas módszerrel kinyírnám magam, de előtte kihívnám a rendőrséget, hogy mindenképp ők találjanak meg.

2022. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hibernáltatnám magam.Aztán ha már eléggé fejlett az orvostudomány,akkor felolvasztanának,kikúrálnának és élnék tovább.
2022. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!