Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípust utálod a...

Melyik embertípust utálod a legjobban?

Figyelt kérdés
Nyomatékosítom nem feszültség/gyűlöletkeltés a célom, pusztán statisztikai/szociológiai szempontból érdekelne ez a dolog.

2022. febr. 17. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Az Irigy
A Pletykás
A Manipulátor
Az Ostoba
A Mártír
Az Álszent
A Panaszkodó
Az Agresszív
A Beképzelt
A Hazug
49 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsétek ki bővebben, aki szeretné.
2022. febr. 17. 18:53
 2/13 Humor Herold ***** válasza:
98%
Most azon gondolkozom hogy létezhet-e olyan ember aki mindegyik általad írt tulajdonsággal felruházható egy személyben...?! De szerintem simán vannak ilyen emberek.Én őket utálom a legjobban :)
2022. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A jajgyerMekemvan mártír a legrosszabb. Utána az ostoba aki csakazértis letúr az autópályán mert rohan farhátér. A többit tudom kezelni.
2022. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Az irigység nem érint mélyen - ugyan mire lenne irigy rajtam?


Pletykás? - kikerülöm, nem mondok el neki és nem adok tovább tőle semmit.


Manipulátor? - Próbálja csak meg. Hajrá!


Mártír? - sajnálni való az olyan.


Álszent? - húha, rezeg a léc... Dobogós helyezés, mindenképpen.


Panaszkodó? - az elégedlenkendés országa vagyunk. Mindenkit nem utálhatok.


Agresszív? - dobogós helyezés... De el lehet kerülni.


Beképzelt? - előbb utóbb úgyis kap az élettől pofonokat érte.


Hazug? - az vesse az első követ, aki még sosem hazudott.


Azt hiszem, hogy az ostoba. Ez az, amit a legjobban utálok egy emberben. Az indokolatlan, mélyről jövő, suttyó, és rosszindulatú ostobaságot.

2022. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Irigy-Zavaró tulajdonság, de nem a legrosszabb. Megmondom őszintén, hogy amikor rám irigy valaki akkor az egy kicsit hízelgő is. Ha viszont folyton azt kell hallgatnom tőle, hogy xy-nak milye van meg milye nincs, na az baromi uncsi. Hála istennek én nem vagyok irigy senkire, vagy csak nagyon minimálisan, így engem ez nem érint.

Pletykás-Megmondom őszintén, egy kicsit én is az vagyok, sajnos ez egy elég rossz tulajdonságom. Ha a másik ember is pletykás és együtt kibeszélhetünk embereket az még jó is, ha viszont engem beszél ki, az már gáz. Ami sajna sokszor elkerülhetetlen, szóval sakk-matt.

Manipulátor-Nem vagyok egy könnyen manipulálható, az meg, hogy más emberekkel mit csinál nem nagyon érdekel.

Ostoba-Azt hiszem ezt a legnehezebb tolerálnom. Semmi baj ha kicsit butuska, mármint gyakran nekem is vannak olyan megszólalásaim, amiket ha 2x végiggondolnék, rögtön tudnám, hogy mekkora hülyeség amit mondok. Viszont nálam sokkal rosszabb emberekkel is találkoztam már, szóval igen, az ostobaság egy nagyon rossz tulajdonság.

Mártír-Tévedtem, ezt a legnehezebb tolerálnom :D Egyszerűen falramászok a mártíroktól, ha sajnáltatják magukat, szörnyű. Más az, mikor valaki elmeséli a problémáit, az oké, de mikor direkt az a célja, hogy sajnáld, vele foglalkozz, na az nagyon gáz. Jómagam nem vagyok mártír, sőt utálom ha sajnálnak.

Álszent- Szintén egyike a legrosszabb dolgoknak, nagyon fel tud mérgelni. Csak az a baj, hogy nehéz kiszűrni az ilyen embereket. Annyiból jó, hogy mindig azt mondja, amit hallani akarsz.

Panaszkodó-Hasonló a mártírhoz,szintén nem szeretem. De megmondom az őszintét, hogy azért abból a szempontból jó, hogy a saját bajaim eltörpülnek ha azt hallom, hogy másnak mi a baja.

Agresszív-Szerencsére még nem volt olyan igazán dolgom ilyen emberekkel, talán ez lehetne a legrosszabb, de mivel nincs ilyen tapasztalatom, így nem tudom.

Beképzelt-utálom, szintén. Oké, talán inkább azt utálom a legjobban. Mikor azt hiszi ő a világ közepe és még közben le is néz, fhuu de tudom utálni :D

Hazug-Attól függ mekkora hazugság, milyen mértékű, milyen témában történt. Sajnos nem nagyon van olyan ember, aki még ne hazudott volna.


Na szóval azt gondolom ennyi kavarodás után kell egy konklúzió :D Tehát számomra a legrosszabb a beképzelt tulajdonság.

2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kihagytam a listából még a kritikus embert, aki állandóan negatív megjegyzésekkel bombáz téged, lealacsonyító, rosszmájú megjegyzéseket tesz folyton rád.
2022. febr. 17. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
7# Szerintem a kritikus nem egy egyenlő a rosszindulattal, kevered. Az építő kritika pl. kifejezetten hasznos tud lenni.
2022. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Humor Herold ***** válasza:
96%

A kritikus csak meglátja mások hibáit. A kötekedő hangot is ad neki :)

A gonosz vagy rosszindulatú meg felhasználja ellened és ki is akar csinálni :)

2022. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Közhelyes.
2022. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Engem a panaszkodó idegesít legjobban.


Az irigy inkább ad egy adag önbizalmat

Pletykát tudom kezelni

A manipuláció nem ér el olyan könnyen, aki pedig mégis tud manipulálni, az olyan okos, hogy meg is érdemli és tisztelem érte.

Az ostoba nem tehet róla, hogy ostoba.

Mártír inkább vicces, mint zavaró.

Az álszent is átlátszó, ezért kb ugyanaz mint a hazug.

Az agresszív elég rossz, de elkerülhető vagy kevesebb van a környezetemben, így ez a probléma kevésbé érint.

A beképzeltség nem zavar. Rengeteg embernek van oka beképzeltnek lenni. Én is beképzelt vagyok és ezt igyekszem mérsékelni ezért simán rámsüthető az álszerény jelző is. Úgy gondolom van mire beképzelt nem lennem, de ez mellékes.

A hazug nem érdekel. Vagy átlátszó vagy nem fontos dologban hazudik.


A panaszkodó ő viszont kikergetnek a világból. Akik nem képesek örülni semminek.

2022. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!