Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen feladtam. Miért éljek?

Teljesen feladtam. Miért éljek?

Figyelt kérdés

Mindenki leszarja a fejem és nem tudom miért. Akiben bízok kiderül, hogy nem kellene. Nincsen senkim. Mindig egyedül vagyok, le se szar senki. Párom sincs. Exem is már boldog massal 2 év jegyben járás után 5 hónap alatt el is felejtett 2 év alatt 5x láttam. Pénzem sincs, teli vagyok elmaradással


Bárcsak az a lány lehetnék akiért mindent megtennének de sose leszek.


Kerestem a pillangók a gyomromban érzést és mikor most januárban éreztem egy srácnál utana csak kiderült h neki is szar vagyok de megdugni jó voltam.

Bárcsak megdöglenék már... Bárcsak legközelebb engem tennének fekete zsákba :( én miért nem lehetek boldog ..



#feladás #Barcsak ne lennék
2022. febr. 19. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előre nem tudhatod mit hoz a holnap... Lehet később még jobb lesz. Előre nem lehet látni a jövőt, úgyhogy jobb játékban maradni, aztán majd kiderül mit hoz a jövő.
2022. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

"Bárcsak az a lány lehetnék akiért mindent megtennének de sose leszek"

Azzal, hogy ezt az egy mondatot elejtetted itt, máris biztosítottál magadnak több privát üzenetet: én 10-re tippelek, de nem biztos, hogy jól. Ha igazam van, ez 10 esélyt jelent, hogy valakinek te légy az a lány, akiért mindent megtenne. Ebből azért ki lehet hozni ezt-azt, ha egy kicsit is szeretnéd, hogy te légy az a bizonyos lány. :-)

Én értem, hogy világfájdalmad van, nekem is volt. A mondataid érzelmi tartalmát elnézve valahol a tízes éveid végén, húszas éveid elején járhatsz, ilyenkor ez természetes. De hidd el: ennyi idősen semmi sincs veszve, legfeljebb a te tudatodban. Az ilyen érzésekre (értsd: itt a világvége, meg kén' halni, mér' élek, stb.) aludni kell hármat. Nem egyet, holnap reggelig, nem kettőt, hétfőig: hármat. Ha majd kedd reggel is el akarsz tűnni ebből a világból, akkor van baj. Addig milliónyi dolog történhet, ennek statisztikailag a fele jó lesz, csak a másik lesz rossz. Ha kedd reggel úgy kelsz, hogy semmi értelme az életednek - na, akkor van baj, de akkor rendesen.

2022. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem lehetsz boldog, mert mindig mástól várod a boldogságot illetve irreális elvárásaid vannak a boldogsággal kapcsolatban.
2022. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Fejleszd magad es jobb lesz minden
2022. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy adtad fel.


Fejezd be a hulyeskedest, aludd ki magad es menj a baratnokkel ide oda, erezd jol magad.


Az a srac is mindent megtett erted hogy megdugjon, szoval ez mar igy nem igaz. Amugy meg nehogy azt hidd hogy a ferfiak tobbsege komoly dolgot keres.


A legtobben csak dugni akarnak, illetve megfelelni annak a tarsadalmi elvarasnak hogy "muszaj hogy legyen valakid kulonben egy luzer vagy es kulonc". Kb. olyan mint tinedzserkorban "juj te meg szuz vaaagy?", csak a "felnottkori" megfeleloje ennek az hogy "nincs gyerekeeed? nem vagy hazaaas? nem vagy parkapcsolatbaaan? egyedul vaaagy?".


Ha megkerdeznenk egyesvel a ferfiakat, noket hogy miert vannak parkapcsolatban, azt se tudnak megvalaszolni, jonnenek a sablonos mindennapi szovegek amiknek ok is tudjak hogy nincs sok ertelme.


Arrol nem is beszelve, hogy ha odaig eljut ket ember hogy osszejonnek ne adj isten osszehazasodnak (ezeknek a sikeressegi ratajat nezd meg a "Megcsalas" alkategoriaban), az sem arrol szol hogy a masikat mennyire szereti - nem ot szereti hanem a sajat magaban alkotott koncepciot a masikrol - olyanok mint pl. tudok kivel szexelni, nem vagyok maganyos, ha baj van o ra szamithatok, tudok valakit szeretni, lehet vele gyerekem, lehetosegeket ad az eletben nekem, ha unatkozom o ott van, tudok vele filmet nezni, erzelmi biztonsagot nyujt, stb...


Eszre veszed, hogy mennyire nem a masikrol szol, hanem hogy mit tud a masik nyujtani nekem?


Ezeket ugye nem igy gondolja az ember vegig pontrol pontra persze, bar vannak akik igen. Ezek ilyen osztonosen bennunk vannak ilyen igenyek. Olyan mint pl enni is azert eszel, mert ehes vagy - de mogotte az az oszton es biologiai folyamat van, hogy nem lesz energiad, a szervezetnek magatol kell elvenni azt, ami ondestrukciora vezet. De ezeket mondom nem igy fogod fel/eled at. Csak ugy hogy "jaj de ennek mar valamit!".


Na vissza, a helyzetedre, pihend ki magad es legyel turelmes addig foglalkozz massal. Egy atlag embernel az ilyen dolgok beteljesulnek mert az atlag ember nem birja ki egyedul ra fog kenyszerulni a szocializalodasra es nem gondolkodik ilyen melyen a dolgokrol mint leirtam. Es az atlag embert egyebkent szeretik az atlag emberek, akik ugye tobbsegben vannak, szoval felesleges ezen agyalnod.

2022. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim nem tudok velük ide oda menni, 28 vagyok
2022. febr. 19. 19:42
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen biztos mindenkinek igaza van csak elég trágya érzés h felkelek dolgozok haza megyek tvzem alszom hétvégén takarítas megy a tv és szörfölés a neten. Nincs is kit keressek, akivel szïvesen lennék azok kapcsolatban gyerekkel.


Mert annyira szívesen lennék a párommal hétköznap este főleg hétvégén akárcsak filmezni de nincs senkim és elég szar érzés.


Van 3 cicám és ennyi

2022. febr. 19. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

6


Majd eljon az ideje aztan lesznek. 28 eves vagy, kb. meg egy ujszulott.


Amugy is a nok jobban vonzak a tarsasagot a ferfiak teren mint forditva. Plusz a ferfiak tobben vannak szoval megnagyobb az eselyed.

2022. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

7


Jo ha ennyire kivagy, menj fel tinderre, ne is fizess elo 50 matched lesz mar 30 perc mulva ha most felrakod.


Abbol 40 talalkozni akar rossz esetben, abbol 30 el is megy talalkozni veled.


Kesz.

2022. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kb olyan vagyok , mint a kabalapasi film... Akivel együtt vagyok az az utánam lévővel hazasodik boldogon minden fasza csak engem nem szeret soha senki
2022. febr. 19. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!