Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan lelki állapot, hogy...

Van olyan lelki állapot, hogy az emberrel már mindegy mi történik, teljesen feladta?

Figyelt kérdés
Annyira reményvesztett,hogy a halált tartja a legjobb megoldásnak.

2018. dec. 13. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos van. Mondjuk akinek nagyon sok tartozása van és tudja hogy nem tudja megfizetni. Vagy betegségben szenved, ahol nem bízik a gyógyulásba. Vagy szimplán csak úgy érzi, hogy senkinek sem fontos és nem lesz jobb az élete, akár mit tesz.
2018. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Van. Depressziónak is hívják.
2018. dec. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig van mibe kapaszkodni.., és lehet reményt találni. Ha nem magad miatt - akkor valaki más miatt. Ne add még fel. Egy kicsit még tarts ki!
2018. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy szint amíg az ember saját maga is meg tudja oldani a problémáit és talpra tud állni, utána van olyan amikor már csak segítséggel lehetséges ez. Utána van az amikor már annyira feladta hogy ha pl nem etetik akkor éhen hal. Ezen nem tudom lehet e segíteni, de igen van ilyen is.
2018. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
például én. Túl fáradt vagyok, hogy érdekeljen bármi is. Ha szembe jönne velem a halál, nem futnék el.
2018. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki vállalná, hogy tarkón lő, előtte jól körbecsókolgatnám.
2018. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akik szegények.
2018. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!