Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a baj, hogy a...

Mi lehet velem a baj, hogy a hétvégére megtervezett és várt programoktól, túráktól ahogy haladunk estétől reggelig úgy megy el a kedvem és végül sehova se megyek? Valamiért tele leszek rossz érzésekkel.

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Túrázni alapból nem szeretek :d minden hétvégére én is minden szart be tervezek, aztán sokszor semmi nem lesz belőle. Most is hétvégén bulizni akartam, erre meg fogtam magam betéptem, vettem egy pizzát és haza jöttem...nem csak te vagy ezzel így.
2022. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A legszebb, hogy délután pedig már bánom, hogy nem mentem. :D
2022. febr. 20. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kicsinek tervezett nagy napok. Az ember hajlamos rá, hogy kevés dolgot írjon fel a papírra, aztán később jön rá, hogy többet kellett volna. Szomorúságot nem lehet kikerülni. Sajna.
2022. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra ne tervezz nagyon semmit,csak szed össze a cuccaimat amire szükség van mint pl innivaló stb.. Aztán indulj el és érzed jól magad.
2022. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akarom mondani mára.
2022. febr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cuccaidat
2022. febr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát 5-7 körül már kizárt, hogy elinduljak. De lehet fejben kellene rendet tenni mert valami lehet ami miatt átmegyek reggelre lehangoltba
2022. febr. 20. 02:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aludj, mert fáradtan kb minden lehangoló.

De nincs kizárva hogy fejben is rendet kellene tenni a polcokon.

2022. febr. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Egyedül mennél vagy társaságban?


Nálam is sokszor előfordul ez. Ha egyedüli program, akkor azért, mert belém jön az érzés, hogy “már megint egyedül”, és elmegy a kedvem tőle.


Társas programnál pedig tartok attól, hogy nem fogom jól érezni magam, nem jövök ki annyira másokkal és megbánom, amiért mentem…


Ilyenkor azt szokták mondani, inkább a menést bánja meg az ember. No igen…

2022. febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami szorongas. Nalam is volt, es az ifjusagom igy telt, hogy nem mentem vegul sehova. De kesobb valtozott. Harminc evesen ateltem, hogy a lakasomba tervezett kis hazibuli elott hirtelen azt ereztem, jaj, egyedul szeretnek lenni, olvasni, ma nem is vagyok szorakoztato, stb. Es ahogy az elso ember becsongetett, hirtelen atkapcsoltam mas uzemmodba.

A kerdes persze az, ha ilyen erzesed van, biztos, hogy muszaj-e eroltetni. Nem szaz szazalek. Ha erted jonne valaki, konnyebb lenne.

Valami lelki oka van mindenkepp. Ha nem vagy olyan idegbajos, mint en voltam, hogy ha megis mentem, szorongtam, depiztem, akkor probald ki milyen, ha egyszer ugy mesz, mintha munkaba kene.

2022. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!