Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az Ön(Te) véleménye(d) a...

Mi az Ön(Te) véleménye(d) a testi sértéssel fenyegetőző, sötét bőrű kisebbségről ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Semmi.
2022. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Óóóóó, maximálisan tolerálom őket! Ha netán a fél fogsoromat kivernék, akkor is tudnám, hogy csak sanyarú anyagi helyzetük okozza agresszivitásukat. Ezen úgy lehetne segíteni, ha több adót vonnának tőlem, amit az ő segélyezésükre fordítanak. Továbbá ha nemcsak ingyen lakást kapnának az önkormányzattól, de ingyen lenne nekik a rezsi is, továbbá a lakásfelújítás, mikor leamortizálják a lakást.

És egyébként is mi, fehér bőrű, heteroszexuális, családos, adót fizető férfiak vagyunk mindenért a felelősek.

2022. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt nagyon elfajult helyzetről van szó a kérdésből és a kulcsszavakból következtetve. De mi a konkrét szituáció?


Így elég nehéz hozzászólni.

2022. febr. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
A testi sértéssel fenyegetőző embereket elítélem, függetlenül attól, hogy cigány-e az illető, vagy sem. (Ha már egyszer rasszista vagy, akkor írd ki rendesen, ne burkoltan utalgass rá.) Ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor eléggé megijednék és menekülőre fognám és pont a bőrszíne vagy a származása lenne az utolsó, ami foglalkoztatna.
2022. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rasszizmus, hanem jogos előítélet.
2022. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Na nem kéne ám általánositosgatni
2022. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-as,


A konkrét szituáció :


Parkoló ellenőrként dolgozok 3 éve. Decemberben már jeleztem a főnököm felé, hogy maradok február végéig, utána elmennék máshova dolgozni.


Sokszor volt már olyan, hogy a sötét bőrűek (oláh) fenyegetőztek, hogy meg ne merjem büntetni őket, különben pl. megütnek, eltörik az állkapcsomat.


Na, most az a helyzet, hogy én magánterületen dolgozok, büntetést nem is adhatok, csak parkolási díjat szabhatok ki azoknak, akik több, mint 1 órát parkoltak. Büntetést a bíró adhat annak, aki nem fizeti be a parkolási díjat.


Robogóval járok dolgozni, nem messze lakok. Olyan is volt már, hogy a parkoló közelében lévő útkereszteződésnél a stop táblánál megálltam és odarohant egy oláh, hogy meg ne büntessem az autóját, különben leszed a motorról.


Olyan is volt, hogy mutogatta egy oláh, hogy kés vagy bicska van nála.


Olyan is volt, hogy egy oláh a parkolóban elkezdett magyarázni, hogy tudja, hogy a szüleim öregek és betegesek és szóljak, hogyha meghaltak, mert meg akarja venni a házat.

Közben meg semmi baja sincs a szüleimnek. Nem tudom, hogy honnan szedte, hogy betegesek.

2022. febr. 20. 14:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jééézusoooom!


Én is szenvedtem már "sötét bőrüek" bűnözésétől a legkülönfélébb módokon hidd el (majdnem meghaltunk a felmenőimmel régebben.)


Részben édesanyám halálát is ennek lehet köszönni (korábban majdnem a nagymamám is meghalt súlyos testi sértéstől, anno 1989.-ben.)


Késő este meg akart verni egy ördögi alak - fiatal barátnője állította le. Át akarták törni a szobám falát a rendőrségnek csak egy hónap múlva mertem jelenteni az orbitális éjjel-nappali hangerőt, zajongást.


Konkrétan az ördögi alak egy "sötét bőrű" család FELBÚJTÁSÁRA cselekedett. (Éjjel a kertben is garázdálkodott. Hányszor voltam megrémülve, lesokkolódva, nem hiszi el senki...)


Feljelenti őket nem lehet, mert még a rendőr családját (édesanyját is rettegésben tartják valahogy.) Megvannak a maguk módszereik.

2022. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, a 8-as hozzászólásomhoz elfelejtettem odaírni: 3-as válaszoló voltam.
2022. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elhiszem, mert hallottam már mástól is, hogy rettegésben tartják a rendőröket is.

Olyat is hallottam, hogy egy védőnő nem talált rendben valamit a sötét bőrűeknél, erre azok valahogy megkeresték, megtaláltak a védőnő szüleit, akik más városban laktak és őket fenyegették meg. A védőnő elment máshová dolgozni.

Borzasztó, hogy így kell élni.

Lehet, hogy a miniszterelnök világos bőrű, de ő se ide való.

2022. febr. 21. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!