Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknál legkésőbb mely...

A férfiaknál legkésőbb mely életkorban indul be az a vágy, hogy gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Tehát van e egyáltalán ilyen és ha igen, akkor mi az az életkor ha addig nem jött ilyen vágy, akkor már nem is jön.
2022. febr. 21. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon változó és olyan is van, aki soha nem akar majd gyereket
2022. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Legkésőbb 99
2022. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
változó
2022. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 Persze, tudom. Csak hogy pl. a nőknél is van ilyen talán, hogy sokáig nem akar gyereket, aztán beindul, hogy mindenáron akar. 30 felett 40 körül.
2022. febr. 21. 22:50
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor úgy gondoljátok ez egy férfinél bármikor beüthet?


Szóval nem lehet 45 évesen hátradőlni, hogy ha már eddig nem akartam, akkor már nem is fogok.

2022. febr. 21. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet korhoz kötni, de azért ha eddig 45 év alatt nem akartál, minimális az esélye, hogy később ez megváltozik.
2022. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor hanem ember függő, viszont ezt sokan képtelenek megérteni. Ember és ember között óriási különbségek vannak. Tehát van akinél már egész fiatal korban de van akinél soha mert ő így boldog és kész
2022. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Előre is bocsánat a tisztelendő kivételtől, akinek nem inge, ne vegye magára.Én azt vettem észre nagyon ritka az olyan férfi, aki már fiatalon, 25 év körül készülne a családalapításra és őszintén akarna a gyereket.

Nagyon sok férfi akkor jut el addig, hogy vállalna gyereket, mikor már rég leherdálódott, öregszik rendesen és már nem igazán kell senkinek.Sok férfi úgy van vele, hogy kéne most már állandó nő aki majd reményei szerint kiszolgálja és fizeti mindennek a felét, a gyerek meg jöhet, majd vergődik vele a nő.

Ne mondja senki, hogy ritka az ilyen, vagy hogy ilyen nem létezik.Rengeteg férfi csak 10-20% nyi részt vesz ki a gyereknevelésből, családi életből.Ha megunják a családozást akkor meg veszik a kalapjuk és lelépnek.

Azt akarom ebből kihozni, hogy a férfiaknak igazából nem kell sokat, sok esetben semmit sem áldozni a gyerekvállalás érdekében, azt sem tudják az mivel jár majd, hogy miről van szó.

Kevés az olyan férfi, aki úgy akar gyereket valaha is, hogy eleget is tesz a kötelességeinek és ki is veszi belőle a részét.

Olyan 35-40 éves kor körül szokott sok férfi oda jutni, hogy már kiégett és megunta a bulizást, így akár már gyereket is csinálhatna valakinek.

2022. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hallod ez nem menstruáció :D Nem törvényszerű hogy megjön, és szó ninc silyesmiről hog yegyszercsak bekattan a dolog, vagy akar vagy nem, vagy feltámad benne a vág ykésőbb, vagy nem
2022. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hogy pl. a nőknél is van ilyen talán"


Szeretem a van ilyen talán mondatokat... :D

2022. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!