Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknál legkésőbb mely...

A férfiaknál legkésőbb mely életkorban indul be az a vágy, hogy gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Tehát van e egyáltalán ilyen és ha igen, akkor mi az az életkor ha addig nem jött ilyen vágy, akkor már nem is jön.
2022. febr. 21. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mostanában jött ez a vágy, de igazából csak azért hogy ne maradjak egyedül, ha úgy adódik, tehát ebből is csak a hasznot nézem így nem vállalok gyereket..ráadásul szerintem rossz szülő is lennék, nem is szeretem a gyerekeket, és nem is valami példa értékű az életem, szóval így felejtős...de szerintem olyan 30 körül már itt lenne az ideje :/


29f

2022. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó, a nők helyzete annyiból más, hogy biológiai okokból többnyire korábban kényszerülnek dönteni a kérdésben. A férfiak spermája is annál kevésbé jó minőségű, minél idősebbek, tehát nem azt akarom mondani, hogy ők kortalanok, inkább azt, hogy könnyebb a szőnyeg alá söpörniük ezt a problémát, mert az ő esetükben nem határolható be annyira a nemzőképesség vége, nincsenek olyan látványos tüneteik, mint az éppen változókorba lépő nőknek. A nők tudják, legkésőbb mikor kell "észbe kapniuk".

Illetve nem biztos az a sorrend sem, hogy először beüt a vágy, aztán ahhoz kell találni egy partnert. Van, aki sokáig úgy érzi, hogy tök jól megvan egyedül, aztán találkozik valakivel, beleszeret, és elkezd fantáziálni a vele való családalapításról, mert úgy érzi, így tudna kiteljesedni a kapcsolatuk (legalábbis én ismerek erre példát). Szóval nem hinném, hogy van jó/egzakt/mindenkire vonatkoztatható válasz a kérdésre.

2022. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!