Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a rasszista,...

Mi a véleményetek a rasszista, vagy pl homofób emberekről ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 06:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* Vagy a neo- náciktól ?
2022. febr. 22. 06:40
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
El kell őket fogadni olyannak, amilyenek.
2022. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem !
2022. febr. 22. 06:51
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Én azt mondom, hogy jól gondolkoznak. A neo-nácik meg csak ostoba emberek, akik kisebbségi komplexusban szenvednek.
2022. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Hánynom kell tőlük
2022. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Jaj de kirekesztőek vagytok.
2022. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Huhh, tegnap szembesültem önmagammal: rasszista vagyok.

Még ma is felemásan érzem magam, hiszen fennen hírdettem a rasszizmus rossz.

Ítélkeztem egy kép alapján csak a látszatnak híve. Most pedig magyarázkodhatom hogy nem is, én másképp gondolkodom, de nem... Megfogalmazódott bennem hogy ezzel az emberkével nem akarok egy platformon lenni.

Pedig csak egy profilkép volt és elindult az elutasítás részemről: különbnek, többnek éreztem magam.

Szóval rasszista vagyok, nincs mit ezen szépíteni.

2022. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én azt hittem olyan időket élünk, amikor MINDENKIT el kell fogadni. A melegeket, a transzneműeket, a mentális problémákkal küzdőket, a más rasszú embereket is stb. Evidens, hogy akkor a homofóbokat és a rasszistákat is el KELL fogadni.
2022. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

8 - Azt rosszul hitted, ugyanis olyan marhaságot, hogy MINDENKIT el kell fogadni, senki nem mond, sem a liberálisok, de még az anarchisták sem.

A liberális nézetek szerint azt kell elfogadni, ami a többi embernek nem árt. Így tehát, ha valaki a saját neméhez vonzódik, és pl. két férfi sétál kézen fogva az utcán, azzal az égvilágon nem ártanak senkinek. Ezzel szemben a homofóbok, akik ilyenkor odamennek és belekötnek másokba, társadalmilag károsak.

Természetesen nem hallhattál olyat senkitől, hogy mindenkit el kell fogadni, szerintem nincs olyan ember a Földön, aki azt mondaná, hogy fogadjuk el a gyerekgyilkosokat, vagy a háborús bűnösöket. Ha te az elfogadást így értelmezted, akkor nem értetted meg a lényegét.

2022. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a rasszista ember és a homofób sem árt mindenkinek, mert egy nagyon kis réteg van, amelyik valóban odamegy és beleköt másokba. A legtöbb csak magában puffog meg max a baráti körben, amivel szintén nem árt senkinek.


A gyilkosokat ne keverjük ide szerintem.

2022. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!