Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ukrán-orosz katonákra,...

Az ukrán-orosz katonákra, behívottakra, akik túl is élték amit kellett, sokkal büszkébbek lehetnek az ottani nők? Ismeretlenül is, vagy kapcsolatban

Figyelt kérdés
Egykori felvételeket nézek 2014-ből és látva mik mentek akkor, meg azért most is, eléggé semminek érzem magam hozzájuk, beszélhetünk arról hogy 16 éves kezébe mit keres gépfegyver, de próbál tenni valamit, 29 évesen nekem akkora sokk lenne, pedig nem zárkózom el ilyesmik elől, viszont maga a gondolat hogy rád lőnek, elkap a találat, erre nem is lehet mit írni... üres gyomorral is hánynék az idegtől szerintem.
2022. febr. 22. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a büszkeség lenne a legjobb szó, inkább aggodalom, ill. megkönnyebbülés, amit érez ilyenkor az ember.
2022. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Engem csak az dühít ilyenkor, hogy az ember magáért nem áll ki, viszont miért hajlandók lőni egymásra?

Mert tróger politikusok, és féreg bankárok ezt akarják.

Semmi értelme.

2022. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!